Цени

со Coinrule лесно можете да развиете сопствени стратегии за тргување и да ги поставите да работат автоматски на вашата омилена размена.
Започнете со а Бесплатна сметка денес
до 25% попуст со
Месечно
 
Годишен
Стартер
слободен
 • 2 Правила во живо
 • 2 Демо правила
 • 7 Шаблонски стратегии
 • 1 Поврзана размена
 • Месечен обем на тргување до 3 илјади долари
Избери
Месечно тркалање. Откажете во секое време.
Хобист
$
29
.99/ месечно
$359 се наплаќа годишно
 • 7 Правила во живо
 • 7 Демо правила
 • 40 Шаблонски стратегии
 • 3 Поврзани размени
 • Месечен обем на тргување до 300 илјади долари
 • Стратегии за потпора
 • Телеграмски известувања во живо
 • Бесплатен пристап до заедницата на трговци
 • Напредни индикатори и оператори
Избери
Месечно тркалање. Откажете во секое време.
НОВА
трговец
$
59
.99/ месечно
$719 се наплаќа годишно
 • 15 Правила во живо
 • 15 Демо правила
 • Неограничени стратегии за шаблони
 • 5 Поврзани размени
 • Месечен обем на тргување до 3 милиони долари
 • Стратегии за потпора
 • Телеграмски известувања во живо
 • Бесплатен пристап до заедницата на трговци
 • Еден-на-еден тренинг сесии
 • Напредни индикатори и оператори
 • Интеграција на TradingView
Избери
Месечно тркалање. Откажете во секое време.
на
$
449
.99/ месечно
$5,399 се наплаќа годишно
 • 50 Правила во живо
 • 50 Демо правила
 • Неограничени стратегии за шаблони
 • Неограничени размени
 • Неограничен обем на трговија
 • Стратегии за потпора
 • Телеграма во живо + текстуални известувања
 • Бесплатен пристап до заедницата на трговци
 • Еден-на-еден тренинг сесии
 • Ултра-брзо извршување
 • Посветен сервер
 • Напредни индикатори и оператори
 • Интеграција на TradingView
Избери
Месечно тркалање. Откажете во секое време.
Прифатени крипто плаќања
Ние сме посветени и на крипто трговците и на пошироката заедница на блокчејн бидејќи веруваме во можностите што технологијата носи за поголема децентрализација на богатство и моќ, поотворен интернет и многу повеќе.
Барате сопствено претпријатие решение?
Контактирајте нѐ или јавете се на + 44 79 2665 1198

Проценете ја вашата цена

Колку тргувате месечно?
$
250
 
 
 
слободен
Хобист
трговец
на
Бизнис
 
 
 
 
Зачувај  $ 50  / месечно
Во споредба со надоместокот од 1% за други алатки за тргување
Најдобар план за вас
слободен  
Само трошоци
слободен
Почни сега Регистрирајте се денес, откажете во секое време

Споредете ги сите планови на едно место

слободен Изберете план
сметка
Портфолио со еден поглед
Провери
Провери
Провери
Провери
Тргување со еден клик
Провери
Провери
Провери
Провери
Стратегии засновани на облак 24/7
Провери
Провери
Провери
Провери
Известувања
Телеграма
Телеграма + Текст
Телеграма + Текст
Телеграма + Текст
+ Напредна статистика
Брзина на извршување
Основни
Брзо
Брзо
Ултра-Брз
Усогласеност со податоците
Заеднички сервер
Заеднички сервер
Заеднички сервер
Посветен сервер
Стратегиите за трговија
Правила во живо
2
7
15
50
Демо правила
2
7
15
50
Повеќе трговски парови по правило
Провери
Провери
Провери
Провери
Тргување со хартија на Binance
Провери
Провери
Провери
Провери
Управување со ризик со портфолио
Провери
Провери
Провери
Провери
Шаблонски стратегии
7
40
150
По мерка
Опции за тргување
Напредни индикатори
--
2
2
Прилагодено
Размени поврзани
1
3
5
неограничен
Просечна цена на доларот
Провери
Провери
Провери
Провери
Ограничи нарачки
--
Провери
Провери
Провери
Месечен обем на тргување
До 3 илјади американски долари
До 300 илјади американски долари
До 3 милиони долари
неограничен
Сигнали на Tradingview
--
--
Провери
Провери
Достапни се некрипто средства
Наскоро
Наскоро
Наскоро
Заедница и поддршка
Сесии за тргување еден-на-еден
--
1
месечно
Неделен
Приватна трговска заедница
Провери
Провери
Провери
Провери
Поддршка преку разговор и е-пошта
Провери
Провери
Провери
Провери
Приоритетна поддршка
--
--
Провери
Провери
Програма за бета тестирање на нови функции
--
--
Провери
Провери
Перки
20% годишна камата на OKB стопанствата
Провери
Провери
Провери
Провери

Сведоштва на нашите клиенти

 • Јордан
  Јордан
  Coinrule се издвојува - интуитивно и едноставно за поставување, користејќи логика „ако е ова, тогаш тоа“. Тоа е исто така исклучително прифатливо, а нивниот тим се наведна наназад и направи се што е можно за да ми помогне.
 • Јордан
  Сем
  Добра веб-страница за автоматизирање на крипто-фондовите. Работи добро и го користам со мојот паричник Binance. Дефинитивно го препорачувам!
 • Јордан
  Дејмон
  Едноставно, интуитивно, ефективно! Како почетник во трговијата со крипто, Coinrule беше непроценлива алатка, која ми дозволува да креирам сопствени правила за тргување и совршено да ги извршувам моите занаети дење или ноќе. препорачувам Coinrule за секој што размислува да тргува!
 • Јордан
  Ешвин
  Coinrule е едноставен, интуитивен и е радосен за користење. Тоа е целосна предност за моето инвестирање и ми помогна да го подигнам мојот поврат на следното ниво!. Ќе им го препорачам на сите што знам!

Coinrule Ви овозможува да изградите правила

Почни сега

Изберете меѓу 150+ стратегии за шаблони

 • Шаблон стратегија
 • Шаблон стратегија
 • Шаблон стратегија
 • Шаблон стратегија
 • Шаблон стратегија
 • Шаблон стратегија
 • Шаблон стратегија
 • Шаблон стратегија

Нови стратегии секоја недела

Добијте бесплатни трговски сигнали, креирајте правила и управувајте со вашето портфолио бесплатно
Маркетинг од страна на
Coinrule Вебинар со Рубен
Инвестирајте во луѓе, Coinrule е Crowdfunding!
Дознај повеќе
 
Инвестирајте во луѓе, Coinrule е Crowdfunding!

За разлика од другите крипто компании, во 2017 година не лансиравме ICO, наместо тоа, собравме средства од МКБ Банка и Ангели. Денеска повторно собираме средства и
Можете да бидете дел од ова патување.

Дознај повеќе
Coinrule Вебинар со Рубен
Научете како да стартувате автоматизирани занаети Coinrule
Придружете се на бесплатен вебинар
 
Придружете се на нашиот бесплатен вебинар

Научете ги основите на обуката само во 30 минути!

Рубен, раководител на тргување at Coinrule ќе ви ги покаже најдобрите стратегии што треба да ги поставите и ќе одговори на сите ваши прашања.

Придружете се на Вебинар
Вебинар со Рубен