Ракувајте со вашиот паричник и ефикасно профитирајте со алткоини Coinrule

Надминете ги движењата на пазарот, автоматска размена на Binance и паметно тргувајте со BNB. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедно Размени
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисна паметна алатка, би сакал да ја открив порано“.
Мартон

Изградете правила за тргување, одново и одново

Coinrule го прави автоматското тргување лесно како IFTTT. Секој корисник ќе може веднаш да воспостави сопствена програма за тргување без вештини за код. Флексибилна и исклучителна платформа ќе одговара на барањата на кој било трговец со крипто, така што ниедна прилика на трговското кат повеќе нема да биде фатена.

Создадете правило

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата стратегија

Безбедно управувајте со Binance

Можете лесно да се справите во секое време со вашите автоматизирани стратегии од унифицирана контролна табла поврзана со Binance и таму ќе ги прегледате сите релевантни карактеристики за вашиот систем за тргување. Имате целосна контрола врз вашите монети, Coinrule нема дозвола да ги отстрани вашите монети од вашата распределба. Вашето старателство е наша најголема желба!

Создадете правило

Планирајте ја вашата сопствена стратегија за тргување и tradeBNB

Размислете за користење на нашата Демо размена со виртуелен капитал за безбедно тестирање на вашите автоматски стратегии во реални пазарни услови без ризик за вашата паричка. Можете да го промените вашиот нов трговски систем за да го направите поефикасен. Условите на пазарот често се развиваат, така што приспособливоста е важен услов и Coirule е посветена да ги исполни највисоките барања на секој инвеститор.

Создадете правило

Изградете автоматски занаети врз основа на сигурни индикатори

Binance Coin има многу возбудлив патоказ за 2019 година, повеќе извештаи може да се објават во секој момент и цената може да се намали или да се зголеми кога најмалку очекувате бидејќи Binance работи 24/7. Автоматизиран бот за тргување ве поддржува да ги фатите најдобрите можности без да пропуштите ниту една трговија. Дознајте повеќе со Coinrule сега!

Активирањето crypto trading botкога ќе се промени пазарот на алткоин Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со инвестициската динамика Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање трговски системи веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, воспоставете правила и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda