Купете/продадете го вашиот паричник и паметно извлечете профит со алткоини Coinrule

Освојте го пазарот со користење на автоматска размена на Binance и остварувајте профит со LSK за неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најчесто користени Размени
најдобро
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисен мотор, би сакал да го открив порано“.
Pablo

Направете главен автоматски план за тргување

Coinrule го прави автоматизираниот крипто-бот подеднакво агилен како IFTTT. Секој клиент ќе може да постави свој систем за неколку минути без вештини за кодирање. Разноврсна и одлична алатка ќе ги достигне барањата на секој трговец со крипто, така што ниедна можност на крипто-пазарот повеќе нема да биде изоставена.

Изградба на стратегија

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно управувајте со Binance

Можете лесно во секое време да ги поставите вашите автоматизирани стратегии од унифицирана табла со инструменти поврзана со Binance и таму ќе ги прегледате сите значајни информации за вашата инвестициска машина. Имате целосна контрола врз вашите криптовалути, Coinrule не може да ги премести вашите средства од вашата сметка. Вашето уверување е наша врвна привилегија!

Изградба на стратегија

Дизајнирајте свој модел за тргување и tradeLSK

Проверете ја нашата Демо размена со виртуелна распределба за со шифрирана технологија да ги тестирате вашите автоматски стратегии во реални пазарни околности без ризик за вашите криптовалути. Можете да ја дефинирате вашата трговска стратегија за да ја направите поефикасна. Пазарните услови често се трансформираат, така што приспособливоста е важна потреба и Coirule е посветена да ги исполни највисоките услови од секој инвеститор.

Изградба на стратегија

Развијте автоматски занаети врз основа на популарни индикатори

Lisk има многу импресивен патоказ за 2019 година, нови информации може да се објават во секое време, а цената може да се промени кога најмалку очекувате бидејќи Binance е отворен 24/7. Автоматското тргување ви овозможува да ја искористите секоја можност без да игнорирате ниту една трговија. Креирај бот со Coinrule сега!

Активирајте стратегии кога се менува крипто просторот Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање правила сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, развивајте правила и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda