Управувајте со вашиот паричник и паметно извлечете профит со алткоини Coinrule

Победете го пазарот користејќи автоматска размена на Binance и заработете профит со RVN за неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
мејнстрим берзи
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисна паметна алатка, би сакал да ја открив порано“.
Симон

Стартувајте нарачки, одново и одново

Coinrule го прави автоматското тргување едноставно како IFTTT. Секој корисник ќе може да постави свој систем за неколку минути без вештини за кодирање. Директна и одлична алатка ќе ги достигне барањата на кој било трговец со крипто, така што ниедна можност на пазарот на алткоин повеќе нема да биде изоставена.

Започнете да создавате правило

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашето правило

Безбедно управувајте со Binance

Можете лесно да управувате во секое време со вашите автоматизирани стратегии од унифицирана контролна табла поврзана со Binance и таму ќе ги прегледате сите значајни информации за вашиот систем за тргување. Имате целосна контрола врз вашите криптовалути, Coinrule нема дозвола да ги отстрани вашите монети од вашата распределба. Вашето старателство е наша најголема привилегија!

Започнете да создавате правило

Моделирајте ја вашата сопствена шема за тргување и tradeRVN

Размислете за користење на нашата Демо размена со виртуелен капитал за целосна безбедност да ги тестирате вашите автоматски стратегии во реални пазарни услови без ризик за вашите криптовалути. Можете да ја дефинирате вашата трговска стратегија за да ја направите поефикасна. Пазарните услови често се трансформираат, така што приспособливоста е важен услов и Coirule е посветена да ги исполни највисоките услови од секој инвеститор.

Започнете да создавате правило

Планирајте автоматски занаети врз основа на индикатори за воен степен

Ravencoin има многу импресивен патоказ за 2019 година, нови информации може да се објават во секој момент и цената може да се намали или да се зголеми кога најмалку очекувате бидејќи Binance работи 24/7. Автоматизираниот бот за тргување ви овозможува да ја искористите секоја можност без да игнорирате ниту една трговија. Изградете правила со Coinrule сега!

Активирајте стратегии кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање планови веднаш

Добивајте бесплатни сигнали за тргување, дефиниции и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda