Автоматска размена на Binance со Stellar

Победете го крипто просторот, автоматска размена на Binance и тргувајте со XLM како професионалец. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најдобрите Размени
воено-одделение
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Одличен, автоматски систем за тргување олеснет, за сите групи на сопственици“.
Симон

Моделирајте автоматски систем за тргување сега

Дали некогаш сте се обиделе да креирате правила за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате Stellar купување/продавање на Binance? Кажи здраво на Coinrule! Coinrule е создавач на правила за тргување што им овозможува на корисниците да креираат автоматски бот без да бидат научник за податоци! Автоматизирајте ги сите ваши купувања/продажби на дигитални пари со единствената платформа за крипто тргување што ви треба!

Тргувајте со ботови

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата нарачка

Безбедно тргувајте со Binance

Се сеќавате кога пазарите се зголемија за 90 пати и повеќе? Дали сакавте да инвестирате во Stellar на Binance во тоа време? Coinrule ви дозволува да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Тврдокорните инвеститори дизајнираат алатки. Дознајте повеќе со Coinrule денес да управувате со вашите монети XLM во секој момент.

Тргувајте со ботови

Планирајте ја вашата сопствена стратегија за тргување и tradeXLM

Најнапредните проекти за дигитални пари, како што е Stellar, се развиваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сакавте да ги нарачате вашите нарачки XLM, XLM или XLM? Дали сте веќе на Binance? Сега е време да започнете бот, да го доведете вашето купување/продажба на дигитални пари на следниот чекор Coinrule!

Тргувајте со ботови

Изградете стратегии засновани на мејнстрим индикатори

Некакви прашања? Проверете CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата корица за вашето инвестирање, како ги држиме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule на Binance и кои системи за тргување ви се потребни за да профитирате Stellar. Започнете да креирате правило со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирајте стратегии кога пазарот се менува Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате автоматски занаети денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, поставете системи за тргување и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda