Инвестирајте во Ripple како професионалец на Bitstamp

Надминете го подот за тргување, автоматска размена на Bitstamp и тргувајте со XRP како гуру. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најдобрите Размени
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Фасцинантно е да можам сам да дефинирам алатка за автоматски систем за тргување“.
Claudio

Моделирајте крипто бот токму сега

Ripple ICO и Bull Run за 2017 година заработија >120x за корисниците на дигитални пари. Како можете да се осигурате дека нема да го пропуштите следниот митинг? Ова е кога Coinrule влегува! Купете/продавајте Ripple на Bitstamp и секогаш максимизирајте ја вашата заработка!

Започнете да создавате правило

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно управување на Bitstamp

Патоказот на Ripple за 2019 година носи големи можности! Но, како да знаете кога да профитирате на Bitstamp? Ова е кога Coinrule влегува во игра! Ние ви дозволуваме да започнете сопствени трговски системи. Не треба да изградите ниту една линија код! Coinrule е првиот уредник за тргување што-ви-гледате-е-што-добивате за крипто-пазарот!

Започнете да создавате правило

Планирајте ја вашата сопствена стратегија за тргување и акумулирајте XRP

Инвеститорите имаат два барања: да ја заштитат нивната вредност и да ја поттикнат нивната заработка. Coinrule може да им дозволи на стрелците на Месечината да ја постигнат оваа намера како професионалец. Дизајнирајте ги вашите автоматски стратегии за неколку минути и тргувајте со XRP на Bitstamp без прекини. Размени како Bitstamp љубов Coinrule поради ликвидноста што ја обезбедуваме. Креирајте Автоматски правила за купување-продажба на Coinrule веднаш!

Започнете да создавате правило

Изградете автоматски занаети врз основа на мејнстрим индикатори

Нашите безбедносни методи се имплементирани за максимална заштита. Стрелците на Месечината можат да создадат бот на нашата демо размена сега, како да е Bitstamp. Не ни се потребни правата за повлекување Bitstamp. Не можеме да ја допреме вашата криптовалута преку клучевите API што ги обезбедуваат нашите трговци. АПИ клучевите се чуваат со воена безбедност.

Активирајте корелации кога се менува пазарот на алткоини Врз основа на најперспективните индикатори
Не е побаран код Едноставно како IFTTT
Управувајте со инвестициската динамика Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате планови денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, одредувајте правила и управувајте со вашето портфолио 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda