Инвестирајте во Binance Coin како експерт за Bittrex

Напредете го пазарот користејќи автоматска размена на Bittrex и остварувајте профит со BNB за неколку секунди

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
мејнстрим берзи
најдобро
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Фасцинантно е да можам сам да поставам машина за автоматско правило за тргување“.
Сергеј

Планирајте основно правило за тргување

ICO на Binance Coin и Bull Run за 2017 година постигнаа >70x резултати за трговците со дигитални пари. Како можеш да гарантираш дека нема да го изоставиш следниот митинг? Ова е кога Coinrule доаѓа при рака! Купете/продавајте Binance Coin на Bittrex и секогаш максимизирајте ги вашите резултати!

Започни тргување

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот трговски систем

Безбедно управување на Bittrex

Патоказот на Binance Coin за 2019 година содржи многу можности! Но, како да знаете кога да профитирате на Bittrex? Ова е кога Coinrule влегува! Ви дозволуваме да програмирате сопствени стратегии за тргување. Не треба да смислите ниту една линија код! Coinrule е првиот интерфејс за тргување базиран на блокови за крипто-пазарот!

Започни тргување

Изградете свој модел за тргување и акумулирајте BNB

Крипто ентузијастите имаат две барања: да го бранат својот капитал и да ја зголемат својата добивка. Coinrule може да ги натера стрелците на месечината ефикасно да ја постигнат оваа цел. Создадете ги вашите автоматски стратегии за неколку минути и тргувајте со BNB на Bittrex без прекини. Размени како Bittrex љубов Coinrule поради ликвидноста што ја обезбедуваме. Започнете со купување/продавање на бот Coinrule денес!

Започни тргување

Создадете автоматски занаети засновани на индикатори за воен степен

Нашите контролни машини се дизајнирани за максимално покривање. Крипто-трговците можат веднаш да започнат да создаваат правила на нашата демо размена, како да е Bittrex. Не ни се потребни правата за повлекување на Bittrex. Не можеме да ја отвориме вашата криптовалута преку клучевите API што ги обезбедуваат нашите трговци. Копчињата API се зачувуваат со врвна контрола.

Активирајте роботи кога се менува крипто просторот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е побаран код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање на автоматски занаети сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, градење правила и управувајте со вашето портфолио 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Liquid Bitpanda