Автоматска размена на Bittrex и Купи/продавај BitShares

Освојте го пазарот со користење на автоматска размена на Bittrex и остварувајте профит со BTS за неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
мејнстрим берзи
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Најдоброто нешто што се случи во крипто во последните четири години“
Сергеј

Создадете автоматски систем за тргување денес

Coinrule е одлична алатка за многу различни различни инвеститори и трговци. На нашата платформа се нуди целосен опсег на потенцијали. Можете да ги тестирате и изведувате вашите автоматски стратегии за да го одредите вашиот сопствен трговски систем и да купите/продадете BTS. Ќе биде многу веднаш да се акумулира BTS, да се обезбеди вашето портфолио, да се обезбеди која било пумпа без да пропуштите ненадеен пад.

Дознај повеќе

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно управување на Bittrex

Coinrule има една главна мисија, ние сакаме да ја направиме вашата трговска стратегија поефикасна, а истовремено да биде податлива. Пазарите на криптовалути работат 24/7, само бот за автоматско тргување може целосно да ја искористи секоја можна можност што ќе се појави на пазарот. Како да изградите правило за тргување со Coinrule? Управувајте со вашите автоматизирани стратегии користејќи го режимот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, не се потребни вештини за кодирање!

Дознај повеќе

Дизајнирајте ја вашата сопствена техника за тргување и акумулирајте BTS

At Coinrule Ние работиме толку многу за да испорачаме нови функционалности и случувања на нашата платформа секој ден. Всушност, ние сме во контакт со нашите најискусни трговци и врвни берзи за да собереме повратни информации и ставови.

Дознај повеќе

Развијте автоматски стратегии засновани на индикатори за воен степен

На тргувањето му е потребна дисциплина, став и план. Што го прави тргувањето толку тешко? Човечката природа и чувствата може негативно да влијаат на вашите придобивки од тргувањето. Користењето на правилото за тргување ви овозможува да ги смирите ефектите на загриженоста, еуфоријата и алчноста што секој клиент може да ги доживее. Исто така, почетник може да тргува како професионалец со Coinrule!

Активирајте механизми кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате правила уште денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, развивајте автоматска трговија и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda