Инвестирајте во Ethereum Classic како професионалец на Bittrex

Совладајте го пазарот користејќи автоматска размена на Bittrex и остварувајте профит со ETC за неколку секунди

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
безбедна размена
чувствувате
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Фасцинантно е да можам сам да развијам алатка за автоматски систем за тргување“.
Арчи

Планирајте правило за тргување веднаш

Ethereum Classic ICO и Bull Run за 2017 година постигнаа >120x резултати за членовите на заедницата со дигитални пари. Како можете да бидете сигурни дека нема да го пропуштите следниот митинг? Ова е кога Coinrule влегува! Купете/продавајте Ethereum Classic на Bittrex и секогаш максимизирајте ги вашите резултати!

Тргувајте со алгоритми

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно управување на Bittrex

Патоказот на Ethereum Classic за 2019 година има многу изгледи! Но, како да знаете кога да профитирате на Bittrex? Ова е кога Coinrule влегува во игра! Ние ви дозволуваме да креирате сопствени правила за тргување. Не треба да програмирате ниту една линија код! Coinrule е првиот систем за тргување што-гледате-е-што-добивате за крипто-пазарот!

Тргувајте со алгоритми

Изградете своја сопствена техника за тргување и акумулирајте ETC

Корисниците имаат две барања: заштита на нивната вредност и зголемување на нивниот профит. Coinrule може да им дозволи на стрелците на Месечината да ја постигнат оваа намера како професионалец. Дизајнирајте ги вашите автоматски стратегии за неколку минути и тргувајте со ETC на Bittrex веднаш. Размени како Bittrex љубов Coinrule поради ликвидноста што ја обезбедуваме. Тргувајте сега купување-продажба на Coinrule сега!

Тргувајте со алгоритми

Креирајте автоматски занаети врз основа на паметни индикатори

Нашите стратегии за мониторинг се имплементирани за максимална заштита. Трговците можат да тргуваат со алгоритми на нашата демо берза во моментов, како да е Bittrex. Не ни се потребни правата за повлекување на Bittrex. Не можеме да ја допреме вашата криптовалута преку клучевите API што ги обезбедуваат нашите трговци. Копчињата API се зачувуваат со мониторинг од воено одделение.

Активирајте корелации кога се менува пазарот на алткоини Врз основа на најперспективните индикатори
Не е побаран код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате трговски системи денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, воспоставете правила и управувајте со вашето портфолио 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda