Купете/продавајте биткоин како гуру на Coinbase Pro

Надминете го пазарот со користење на автоматска размена на Coinbase Pro и остварувајте профит со БТК во рок од неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедна размена
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Откако барав алтернативи за крипто бот, наидов Coinrule. Врв!"
Ким

Планирајте правило за тргување веднаш

Дали го следевте патоказот на Биткоин во 2019 година? Користете Coinruleстратегија за тргување за да останете во тек со она што се случува на пазарите! Coinruleботот работи без прекини

Создадете правило

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата автоматска трговија

Безбедно тргувајте на Coinbase Pro

Нашите клиенти можат да се акумулираат на Coinbase Pro со додадени техники за следење за неколку часа. Со Coinrule не ви останува ниту еден момент да бидете на вашата можност. CoinruleАвтоматските нарачки на се создадени за да ве заштитуваат!

Создадете правило

Изградете своја сопствена трговска машина и поставете ги вашите нарачки BTC

CoinruleТимот на 's има историја на индустријата и знае како да купува и продава БТК на Coinbase Pro итн. Научивме како да ги совладаме пазарите со текот на годините!

Создадете правило

Креирајте трговски системи засновани на паметни индикатори

CoinruleБезбедноста на е конципирана за најдобра можна контрола. Не мора да давате права за повлекување на Coinbase Pro. Coinrule не можете да ги преместите вашите средства ниту еден ден. Ние го складираме вашиот API-клуч со воена безбедност на дистрибуирани сервери. Секогаш можете да управувате со вашите монети со Coinrule на Портфолио, со максимална безбедност.

Активирајте ботови кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате занаети денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, поставувајте автоматизирани стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda