Автоматска размена на HitBTC со BitShares

Моделирајте го вашиот систем за тргување и оставете го да работи за вас, на HitBTC и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
паметни размени
најдобро
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Одлична, автоматска стратегија за тргување олеснета, за сите видови инвеститори“.
Мартон

Програмски нарачки, веднаш

Дали некогаш сте се обиделе да дизајнирате правила за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате купување-продажбата на BitShares на HitBTC? Проверете Coinrule! Coinrule е уредник на правила за тргување што им овозможува на корисниците да дизајнираат автоматизирани стратегии за тргување без докторат! Автоматизирајте го целото купување-продажба на дигитални пари со единствениот бот за автоматско тргување што ви треба!

Започни тргување

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата нарачка

Безбедно тргувајте со HitBTC

Се сеќавате кога пазарите пораснаа 150 пати и повеќе? Дали сакавте да сте инвестирале во BitShares на HitBTC во тоа време? Coinrule ви помага да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Најдобрите членови на заедницата лансираат машини. Изградете стратегија со Coinrule денес да управувате со вашите монети BTS на секои 24 часа.

Започни тргување

Планирајте сопствен трговски систем и tradeBTS

Најдобрите проекти за дигитални пари, како што е BitShares, напредуваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сте сакале да ги нарачате вашите нарачки BTS, BTS или BTS? Дали сте веќе на HitBTC? Сега е време да креирате автоматски правила, со кои инвестирате во дигитални пари до следниот чекор Coinrule!

Започни тргување

Изградете стратегии засновани на најдобри показатели

Некакви прашања? Внесете CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата заштита за вашето тргување, како ги гарантираме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до HitBTC и кои системи за тргување ви се потребни за да профитирате BitShares. Креирај бот со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирањето crypto trading botкога ќе се промени пазарот на алткоин Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање планови веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, дефинирајте системи за тргување и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda