Тргувајте со IOST IOST на HitBTC

Надвор од тргувањето, автоматска размена на HitBTC и практично тргувајте со IOST. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедно Размени
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е паметно решение кое им дозволува на трговците со криптовалути да градат крипто-ботови за тргување без да треба да програмираат ниту една линија код.
Pablo

Изградете трговски системи, одново и одново

Coinrule дизајнира најлесно и најпријатно за корисниците crypto trading bot. Со Coinrule можете да дизајнирате сопствен метод на тргување базиран на IOST и да дозволите да работи автоматски на различни крипто-размени како HitBTC. Тоа е Ако-Ова-Тогаш-Тоа за автоматско тргување што ви дозволува да искористите многу можности на пазарот.

Трговија сега

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашето правило

Безбедно купувајте/продавајте на HitBTC

Coinrule ги задоволува барањата на различни видови инвеститори и трговци. Лесно тестирајте го и стартувајте го автоматското тргување за неколку минути на HitBTC. Едноставно купувајте и продавајте, заштитете го вашето портфолио и надминете го пазарот без да изгубите ниту една можност.

Трговија сега

Планирајте ја вашата сопствена трговска машина и купувајте и продавајте IOST

Дури и во интервали на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да покажат еден вид нестабилност што може да понуди одлични можности. Купете ги монетите што се потопуваат и продавајте ги оние што се зголемуваат, можете да управувате со овие движења на пазарот со извршување на вашите нарачки користејќи правило за автоматско тргување. тргува вашиот крипто капитал никогаш не бил толку брз!

Трговија сега

Изградете правила врз основа на сигурни индикатори

Дали некогаш сте се запрашале како да ја роботизирате вашата трговска стратегија, но немате вештини за кодирање? Coinrule се заснова на стилот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, ви претставуваме кориснички интерфејс и многу корелации кои ќе ви овозможат да го креирате вашиот прв план за тргување на HitBTC.

Активирајте роботи кога ќе се промени пазарот на алткоини Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање нарачки веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, плански стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda