Автоматска размена на HitBTC со Maker

На врвот на пазарот, автоматска размена на HitBTC и ефикасно тргувајте со MKR. Не е потребно кодирање.

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
најпознатите берзи
гарантира
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Одличен, автоматски крипто-бот е лесен за сите нивоа на корисници“.
Pablo

Дизајнирајте автоматски крипто правила, 24/7

Дали некогаш сте се обиделе да креирате системи за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате Maker инвестирањето на HitBTC? Еве доаѓа Coinrule! Coinrule е систем за трговски системи што им овозможува на корисниците да креираат автоматски крипто-бот без да бидат научник за податоци! Автоматизирајте ги сите ваши инвестиции во дигитални пари со единствената платформа за тргување со крипто што ви треба!

Дознај повеќе

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашето правило

Безбедно тргувајте со HitBTC

Се сеќавате кога пазарите се зголемија за 90 пати и повеќе? Дали сакавте да сте инвестирале во Maker на HitBTC во тоа време? Coinrule ви дозволува да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Хардкор клиентите дизајнираат крипто-ботови. Започнете да тргувате со Coinrule денес да управувате со вашите монети MKR во секој момент.

Дознај повеќе

Развијте своја сопствена стратегија за тргување и tradeMKR

Најнапредните проекти за дигитални пари, како што е Maker, се развиваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сакавте да ги нарачате вашите нарачки MKR, MKR или MKR? Дали сте веќе на HitBTC? Сега е време да тргувате сега, да ги доведете вашите дигитални пари за купување/продавање на следното ниво со Coinrule!

Дознај повеќе

Модели стратегии засновани на најчесто користените индикатори

Некакви прашања? Воведување CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашето ослободување од ризик за купување-продажба, како ги држиме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до HitBTC и какви нарачки ви се потребни за да добиете профит на Maker. Тргувајте со алгоритми со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирајте стратегии кога ќе се промени пазарната динамика Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање нарачки веднаш

Добијте бесплатни трговски сигнали, креирајте трговски системи и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Liquid Bitpanda