Купете/продадете го вашиот паричник и ефикасно извлечете профит со алткоини Coinrule

Совладајте го подот за тргување, автоматска размена на HitBTC и тргувајте со NEO како гуру. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најпознатите берзи
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисна апликација, би сакал да ја открив порано“.
Лари

Стартувајте правила за тргување, 24/7

Coinrule го прави автоматското тргување подеднакво податливо како IFTTT. Секој корисник ќе може брзо да воспостави сопствен систем без вештини за кодирање. Непосредна и моќна платформа ќе одговара на барањата на кој било трговец со крипто, така што веќе нема да пропушти профит на пазарот на алткоин.

Изградба на стратегија

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот трговски систем

Безбедно управувајте со HitBTC

Можете лесно да ги ребалансирате во секое време вашите автоматизирани стратегии од унифицирана контролна табла поврзана со HitBTC и таму ќе ги прегледате сите релевантни карактеристики за вашиот систем за тргување. Имате целосна контрола врз вашите чувари, Coinrule не може да ги отстрани вашите монети од вашата распределба. Вашето старателство е нашиот врвен ранг!

Изградба на стратегија

Развијте сопствена трговска машина и tradeNEO

Размислете за користење на нашата Демо размена со виртуелен капитал за безопасно тестирање на вашите автоматски стратегии во реални пазарни услови без ризик за вашето поседување. Можете да го планирате вашиот нов трговски систем за да го направите поефикасен. Условите на пазарот често се развиваат, така што приспособливоста е важен услов и Coirule е посветена да ги исполни највисоките барања на секој инвеститор.

Изградба на стратегија

Моделирајте автоматско тргување врз основа на најчесто користените индикатори

NEO има многу извонреден патоказ за 2019 година, соопштенијата за печатот може да се објават во секој момент и цената може да се намали или да се зголеми кога најмалку очекувате бидејќи HitBTC работи 24/7. Автоматизираниот бот за тргување ви овозможува да ја искористите секоја можност без да игнорирате ниту една трговија. Започнете со Coinrule сега!

Активирајте стратегии кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со инвестициската динамика Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање стратегии веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, градење правила и управувајте со вашата распределба за 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda