Автоматска размена на HitBTC со Онтологија

Надминете ја динамиката на пазарот, автоматската размена на HitBTC и лесно тргувајте со ONT. Не е потребно кодирање.

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
најдобрите Размени
гарантира
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Одличен, автоматизиран бот е лесен за сите видови инвеститори“.
Ласло

Изградете автоматизиран бот, без прекини

Дали некогаш сте се обиделе да лансирате системи за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате инвестирањето на Онтологијата на HitBTC? Еве доаѓа Coinrule! Coinrule е систем за трговски системи што им овозможува на корисниците да започнат автоматски план за тргување без квантна позадина! Автоматизирајте ги сите ваши инвестиции во дигитални пари со единствениот бот за тргување со криптовалути што ви треба!

Креирајте автоматски правила

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно тргувајте со HitBTC

Се сеќавате кога пазарите пумпаа 150 пати и повеќе? Дали сакавте да инвестирате во Онтологија на HitBTC во тоа време? Coinrule ви помага да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Најсофистицираните членови на заедницата започнуваат ботови. Започнете да креирате правило со Coinrule денес да управувате со вашите монети ONT на секои 24 часа.

Креирајте автоматски правила

Создадете своја сопствена трговска машина и tradeONT

Најперспективните проекти за дигитални пари, како што е Онтологијата, напредуваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сакавте да ги поставите вашите нарачки ONT, ONT или ONT? Дали сте веќе на HitBTC? Сега е време да започнете со тргување, да ги доведете вашите дигитални пари за купување/продавање на следниот чекор Coinrule!

Креирајте автоматски правила

Дизајнирајте стратегии засновани на мејнстрим индикатори

Некакви прашања? Воведување CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашето ослободување од ризик за купување-продажба, како ги заштитуваме вашите клучеви API, како можете да се поврзете Coinrule до HitBTC и какви нарачки ви се потребни за да профитирате Онтологија. Тргувајте сега со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирањето crypto trading botкога се менуваат движењата на пазарот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате планови веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, развивајте трговски системи и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda