Автоматска размена на OKex и Купи/продавај Paxos Standar...

Планирајте го вашето правило и оставете го да работи за вас, на OKex и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
популарни Размени
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Најдоброто нешто што се случи во крипто во последните четири години“
Карлос

Изградете правило за автоматско тргување токму сега

Coinrule е одлична алатка за многу различни групи на инвеститори и трговци. На нашата платформа се нуди целосен опсег на експертиза. Можете да ги тестирате и изведувате вашите автоматски стратегии за да поставите сопствен трговски систем и да купите/продадете PAX. Ќе биде многу едноставно да се акумулира PAX, да се зачува вашето портфолио, да се пресретне која било пумпа без да пропуштите ненадејно повлекување.

Започни тргување

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно управување на OKex

Coinrule има една главна мисија, сакаме да го направиме вашето тргување со криптовалути поефективно додека сте агилни. Пазарите на криптовалути работат 24/7, само автоматизиран бот за тргување може целосно да ја искористи секоја можна можност што ќе се појави на пазарот. Како да дизајнирате нарачка со Coinrule? Управувајте со вашите автоматизирани стратегии користејќи го Ако-Ова-Тогаш-Така, не се потребни вештини за кодирање!

Започни тргување

Создадете свој метод на тргување и акумулирајте PAX

At Coinrule Ние работиме напорно за да испорачаме нови модули и развој на нашата платформа секој ден. Всушност, ние сме во партнерство со нашите најстручни трговци и врвни берзи за да собереме повратни информации и белешки.

Започни тргување

Дизајнирајте автоматски стратегии засновани на безбедни индикатори

На тргувањето му треба став, став и систем. Што го отежнува тргувањето? Човечката природа и чувствата може негативно да влијаат на вашите приноси од тргување. Користењето на автоматски план за тргување ви овозможува да ги ограничите ефектите од грижата, еуфоријата и алчноста што секој клиент може да ги доживее. Исто така, почетник може да тргува како професионалец со Coinrule!

Активирајте механизми кога се менува пазарот на алткоин Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со нестабилноста Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате занаети денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, креирајте автоматски тргувања и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda