Купете/продавајте го Ripple како гуру на OKex

Надминете го пазарот со користење на автоматска размена на OKex и остварувајте профит со XRP во рок од неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедна размена
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Откако барав алтернативи за алатки, наидов Coinrule. Врв!"
Руперт

Креирајте стратегии за тргување, без прекини

Дали го следевте патоказот на Ripple во 2019 година? Користете Coinruleстратегија за тргување за да останете во тек со она што се случува на пазарите! CoinruleРешението на е тече одново и одново

Создадете правило

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата нарачка

Безбедно тргувајте на OKex

Нашите корисници можат да се акумулираат на OKex со дополнителни безбедносни техники со брзина на светлината. Со Coinrule во ниеден момент не сте оставени да бидете на ваш ризик. CoinruleИнструкциите за автоматско тргување на се дизајнирани да ве одбранат!

Создадете правило

Дизајнирајте ја вашата сопствена трговска машина и поставете ги вашите нарачкиXRP

CoinruleТимот на 's има индустриско долгогодишно искуство и знае како да купува и продава XRP на OKex итн. Со текот на годините научивме како да ги совладаме пазарите!

Создадете правило

Развијте трговски системи засновани на паметни индикатори

Coinruleмониторингот е развиен за најдобро можно отстранување на ризик. Не мора да давате права за повлекување на OKex. Coinrule не може да ги отвори вашите средства ниту еден ден. Ние го складираме вашиот API-клуч со најдобар мониторинг на дистрибуирани сервери. Секогаш можете да управувате со вашите монети со Coinrule на Паричник, безбедно.

Активирајте ботови кога се менуваат движењата на пазарот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање нарачки веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, креирајте автоматизирани стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda