Дневно тргување на Binance со Maker

Надминете го пазарот користејќи дневно тргување на Binance и остварувајте профит со MKR за неколку минути

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најчесто користени Размени
воено-одделение
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Одличен, автоматизиран бот олеснет, за сите видови членови на заедницата“.
Ласло

Развијте правило за тргување сега

Дали некогаш сте се обиделе да започнете дигитални налози за пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го роботизирате Maker buy/продава на Binance? Кажи здраво на Coinrule! Coinrule е градител на нарачки што им дозволува на корисниците да стартуваат автоматски систем без кодирање! Роботизирајте ги сите ваши купувања/продажби на дигитални пари со единствениот софтвер за крипто тргување што ви треба!

Креирајте автоматски правила

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата автоматска трговија

Безбедно тргувајте со Binance

Се сеќавате кога пазарите скокнаа 150 пати и повеќе? Дали сакавте да инвестирате во Maker на Binance во тоа време? Coinrule ви помага да ја искористите секоја прилика дури и додека спиете! Најнапредните трговци создаваат ботови. Изградете правила со Coinrule денес да управувате со вашите монети MKR на секои 24 часа.

Креирајте автоматски правила

Моделирајте ја вашата сопствена шема за тргување и tradeMKR

Најпрофесионалните проекти за дигитални пари, како што е Maker, скокаат напред на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сакавте да ги нарачате вашите нарачки MKR, MKR или MKR? Дали сте веќе на Binance? Сега е време да изградите стратегија, да го доведете вашето купување/продажба на дигитални пари на повисоко ниво Coinrule!

Креирајте автоматски правила

Планирајте стратегии засновани на популарни индикатори

Некакви прашања? Проверете CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата корица за вашето инвестирање, како ги чуваме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule на Binance и кои правила за тргување ви се потребни за да добиете профит на Maker. Креирајте автоматски правила со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирањето crypto trading botкога ќе се промени пазарната динамика Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате занаети денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, развивајте трговски системи и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda