Дневно тргување на Binance со Стратис

Надминете го пазарот користејќи дневно тргување на Binance и остварувајте профит со STRAT за неколку минути

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
мејнстрим берзи
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Одличен, автоматски систем за тргување олеснет, за сите видови членови на заедницата“.
Означи

Развивајте автоматски крипто-бот, одново и одново

Дали некогаш сте се обиделе да започнете правила за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го роботизирате Стратис инвестирајќи во Binance? Еве доаѓа Coinrule! Coinrule е систем на правила за тргување што им дозволува на корисниците да лансираат автоматизирани стратегии за тргување без ракетна наука! Роботизирајте ги сите ваши дигитални пари што инвестираат со единствениот криптотрговец што ви треба!

Тргувајте со ботови

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата автоматска трговија

Безбедно тргувајте со Binance

Се сеќавате кога пазарите се зголемија за 90 пати и повеќе? Дали во тоа време сакавте да инвестирате во Стратис на Binance? Coinrule ви дозволува да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Програмски алатки за најпаметните трговци. Создадете правило со Coinrule денес да управувате со вашите монети STRAT во секој момент.

Тргувајте со ботови

Моделирајте ја вашата сопствена техника за тргување и tradeSTRAT

Најпобедничките проекти за дигитални пари, како што е Стратис, работат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сте сакале да ги нарачате вашите нарачки STRAT, STRAT или STRAT? Дали сте веќе на Binance? Сега е време да започнете, да ги доведете вашите дигитални пари за купување/продавање на повисоко ниво Coinrule!

Тргувајте со ботови

Планирајте стратегии засновани на индикатори за воен степен

Некакви прашања? Воведување CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашето ослободување од ризик за вашето купување-продажба, како ги складираме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule на Binance и кои системи за тргување ви се потребни за да профитирате Стратис. Дознајте повеќе со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирајте стратегии кога ќе се промени пазарната динамика Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате занаети веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, одредувајте ги системите за тргување и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda