Пумпајте одлични монети како ABBC на Bitfinex користејќи дневно тргување

Планирајте го вашиот план и оставете го да работи за вас, на Bitfinex и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
паметни размени
воено-одделение
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е врвен асистент кој им помага на трговците со криптовалути, да градат ботови за тргување без да мора да запишуваат ниту една линија код.
Ласло

Изградете го совршениот крипто бот

Coinrule го испорачува најдобриот и најпријателскиот автоматизиран робот за тргување. Со Coinrule можете да започнете сопствено правило засновано на ABBC и да дозволите да работи автоматски на различни крипто-размени како Bitfinex. Тоа е Ако-Ова-Тогаш-Тоа за автоматизирани крипто-ботови што ви овозможува да ги искористите сите можности на пазарот.

Стартувајте бот

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$1750 . 00

Тестирајте ја вашата стратегија

Безбедно купувајте/продавајте на Bitfinex

Coinrule ги исполнува барањата на сите видови инвеститори и трговци. Лесно тестирајте го и стартувајте го вашето автоматско тргување за неколку минути на Bitfinex. Едноставно акумулирајте, заштитете го вашето портфолио и победи го пазарот без да испуштите ниту една можност.

Стартувајте бот

Создадете свој метод на тргување и купувајте и продавајте ABBC

Дури и во денови на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да имаат одреден степен на нестабилност што може да овозможи привлечни можности. Купете ги монетите што се намалуваат и продавајте ги оние што растат, можете да ги искористите овие поместувања на цените со извршување на вашите нарачки користејќи правило за автоматско тргување. правила вашиот крипто капитал никогаш не бил толку агилен!

Стартувајте бот

Правила за дизајн врз основа на најдобри индикатори

Дали некогаш сте се запрашале како да го автоматизирате вашиот нов трговски систем, но немате експертиза за кодирање? Coinrule се заснова на пристапот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, нудиме апликација погодна за корисниците и многу анализи кои ќе ви овозможат да ја изградите вашата прва стратегија на Bitfinex.

Активирајте корелации кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање на автоматски занаети сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, креирајте стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda