Тргувајте со VeChain VET на Bitfinex

Планирајте ја вашата трговија и оставете ја да работи за вас, на Bitfinex и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
Размени за воено одделение
врвни
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е напредна средина која им помага на трговците со криптовалути, да градат ботови за тргување без да мора да кодираат ниту една линија код.
Роберт

Изградете автоматизиран систем, без прекини

Coinrule го испорачува најдобриот и најпријателскиот автоматизиран робот за тргување. Со Coinrule можете да започнете сопствено правило засновано на VET и да дозволите да работи автоматски на многу крипто-размени како Bitfinex. Тоа е Ако-Ова-Тогаш-Тоа за автоматизирани крипто-ботови што ви овозможува да ги искористите сите можности на пазарот.

Стартувајте бот

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата автоматска трговија

Безбедно купувајте/продавајте на Bitfinex

Coinrule ги исполнува барањата на сите видови инвеститори и трговци. Лесно обидете се да го извршите вашето автоматско тргување за неколку минути на Bitfinex. Едноставно акумулирајте, заштитете го вашето портфолио и победи го пазарот без да испуштите ниту една можност.

Стартувајте бот

Создадете свој метод на тргување и купувајте и продавајте ВЕТ

Дури и во денови на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да имаат одреден степен на нестабилност што може да овозможи привлечни можности. Купете ги монетите што се намалуваат и продавајте ги оние што растат, можете да ги достигнете овие смени со извршување на вашите нарачки користејќи правило за тргување. Управувањето со вашиот крипто капитал никогаш не било толку податливо!

Стартувајте бот

Правила за дизајн врз основа на најпознатите индикатори

Дали некогаш сте се запрашале како да го автоматизирате вашиот нов трговски систем, но немате експертиза за кодирање? Coinrule се заснова на практиката Ако-Ова-Тогаш-Тоа, нудиме апликација погодна за корисниците и многу анализи кои ќе ви овозможат да ја изградите вашата прва стратегија на Bitfinex.

Активирајте корелации кога се менува подот за тргување Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате трговски системи веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, воспоставете стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda