Купете/продавајте ZCash како гуру на Bitfinex

Надминете го пазарот на крипто, дневно тргување на Bitfinex и лесно тргувајте со ZEC. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најдобрите Размени
врвни
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Откако барав нови платформи за алатки, наидов Coinrule. Зачудувачки!“
Мат

Програмски автоматизиран бот

Дали го следевте патоказот на ZCash во 2019 година? Користете Coinruleстратегија за тргување за да останете во тек со она што се случува на пазарите! Coinruleживотната средина работи без прекини

Креирајте автоматски правила

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно тргувајте на Bitfinex

Нашите трговци можат да се акумулираат на Bitfinex со додадени безбедносни стратегии секој ден. Со Coinrule во ниеден момент не сте оставени да бидете во опасност. CoinruleАвтоматизираните правила се имплементирани за да ве заштитат!

Креирајте автоматски правила

Моделирајте го вашиот сопствен трговски систем и поставете ги вашите нарачкиZEC

CoinruleТимот на 's има искуство во индустријата и знае како да купува и продава ZEC на Bitfinex итн. Со текот на годините усовршивме како да ги освоиме пазарите!

Креирајте автоматски правила

Планирајте системи за тргување врз основа на мејнстрим индикатори

CoinruleМониторингот е изграден за најдобра можна безбедност. Не мора да давате права за повлекување на Bitfinex. Coinrule не може да ги допре вашите средства во ниту еден момент. Ние го складираме вашиот API-клуч со супериорен мониторинг на дистрибуирани сервери. Секогаш можете да управувате со вашите монети со Coinrule на сметка, безопасно.

Активирајте ботови кога се менува крипто просторот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате планови токму сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, креирајте автоматизирани стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda