Совршена апликација за тргување со БТК како професионалец на Bitstamp

Освојте го пазарот користејќи дневно тргување на Bitstamp и остварувајте профит со БТК во рок од неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
мејнстрим берзи
врвни
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е најдоброто опкружување кое им дозволува на трговците со криптовалути да градат крипто-ботови за тргување без да мора да дефинираат ниту една линија на код“.
Pablo

Развијте автоматски крипто бот, 24/7

Coinrule обезбедува најкорисна и најпријатна апликација за криптовалути. Со Coinrule можете да програмирате сопствен метод на тргување базиран на БТК и да дозволите да работи автоматски на различни крипто-размени како Bitstamp. Тоа е ако-тоа-тогаш-тоа за тргување со криптовалути што ви дозволува да ги искористите многуте можности на пазарот.

Трговија сега

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно купувајте/продавајте на Bitstamp

Coinrule ги исполнува итните потреби на различни видови инвеститори и трговци. Лесно обидете се да го извршите вашето автоматско тргување за неколку минути на Bitstamp. Едноставно тргувајте, заштитете го вашето портфолио и врвете го пазарот без да изгубите ниту една можност.

Трговија сега

Моделирајте ја сопствената шема за тргување и купувајте и продавајте BTC

Дури и во време на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да покажат вид на нестабилност што може да обезбеди вредни можности. Купете ги монетите што се лизгаат и продавајте ги оние што растат, можете да ги фатите овие варијации со извршување на вашите нарачки користејќи автоматски систем за тргување. тргува вашиот крипто капитал никогаш не бил толку брз!

Трговија сега

Планирајте ги правилата засновани на индикатори за воен степен

Дали некогаш сте се запрашале како да го автоматизирате вашиот план за тргување, но немате вештини за кодирање? Coinrule се заснова на стилот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, предлагаме решение погодно за корисниците и многу упатства кои ќе ви овозможат да го обликувате вашиот прв план за тргување на Bitstamp.

Активирајте ги роботите кога ќе се промени подот за тргување Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате правила веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, плански стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda