Инвестирајте во Stellar како професионалец на Bitstamp

Развијте го вашето правило и оставете го да работи за вас, на Bitstamp и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
популарни Размени
најдобро
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Фасцинантно е да можам сам да развијам машина за правила за автоматско тргување“.
Арчи

Моделирајте главен бот за тргување

Stellar ICO и Bull Run за 2017 година направија >120x поврат на клиентите за дигитални пари. Како можете да бидете сигурни дека нема да го изоставите следниот митинг? Ова е кога Coinrule доаѓа при рака! Купете/продајте го Stellar на Bitstamp и секогаш максимизирајте ги вашите приноси!

Стартувајте бот

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно управување на Bitstamp

Патоказот на Stellar за 2019 година има многу потенцијал! Но, како да знаете кога да профитирате на Bitstamp? Ова е кога Coinrule влегува! Ве тераме да започнете свои планови за тргување. Не треба да развивате ниту една линија код! Coinrule е првата платформа за тргување базирана на блокови за крипто-пазарот!

Стартувајте бот

Планирајте го вашиот сопствен метод на тргување и акумулирајте XLM

Трговците имаат две барања: да го зачуваат својот капитал и да ги зголемат снимките од месечината. Coinrule може да им овозможи на стрелците на Месечината да ја постигнат оваа намера погодно. Програмирајте ги вашите автоматски стратегии за неколку минути и тргувајте со XLM на Bitstamp без прекини. Размени како Bitstamp љубов Coinrule поради ликвидноста што ја обезбедуваме. Изградете стратегија за купување/продавање Coinrule денес!

Стартувајте бот

Изградете автоматски занаети врз основа на безбедни индикатори

Нашите техники за следење се дизајнирани за максимална покриеност. Корисниците можат да креираат автоматски правила на нашата демо размена веднаш, како да е Bitstamp. Не ни се потребни правата за повлекување Bitstamp. Не можеме да ја отвориме вашата криптовалута преку клучевите API што ги обезбедуваат нашите трговци. Копчињата API се зачувуваат со врвен мониторинг.

Активирајте корелации кога се менува пазарната динамика Врз основа на најперспективните индикатори
Не е побаран код Едноставно како IFTTT
Управувајте со нестабилноста Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате занаети сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, воспоставете правила и управувајте со вашето портфолио 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda