Дневно тргување на Bittrex со Augur

Дизајнирајте го вашиот план и оставете го да работи за вас, на Bittrex и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
популарни Размени
најдобро
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Одличен, автоматизиран бот е лесен, за сите групи на сопственици“.
Ласло

Програмски нарачки, 24/7

Дали некогаш сте се обиделе да дизајнирате правила за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате Augur купување-продажба на Bittrex? Проверете Coinrule! Coinrule е уредник на правила за тргување што им овозможува на корисниците да дизајнираат автоматски план за тргување без докторат! Автоматизирајте го целото купување-продажба на дигитални пари со единствениот бот за автоматско тргување што ви треба!

Креирајте автоматски правила

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата стратегија

Безбедно тргувајте на Bittrex

Се сеќавате кога пазарите пораснаа 150 пати и повеќе? Дали сакавте да сте инвестирале во Augur на Bittrex во тоа време? Coinrule ви помага да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Најдобрите инвеститори лансираат ботови. Креирај бот со Coinrule денес да управувате со вашите монети REP на секои 24 часа.

Креирајте автоматски правила

Развијте сопствен трговски систем и tradeREP

Најдобрите проекти за дигитални пари, како што е Augur, напредуваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сте сакале да ги поставите вашите нарачки REP, REP или REP? Дали сте веќе на Bittrex? Сега е време да креирате правило, со што ќе ги доведете вашите дигитални пари за инвестирање на следниот чекор Coinrule!

Креирајте автоматски правила

Модели стратегии засновани на безбедни индикатори

Некакви прашања? Внесете CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата заштита за вашето тргување, како ги гарантираме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до Bittrex и кои системи за тргување ви се потребни за да профитирате Augur. Започнете со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирањето crypto trading botкога се менуваат движењата на пазарот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање на автоматски занаети веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, развивајте трговски системи и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda