Купете/продавајте Bitcoin Cash како гуру на Bittrex

Победете го пазарот со користење на дневно тргување на Bittrex и остварувајте профит со BCH во рок од неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
мејнстрим берзи
најдобро
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Откако барав алтернативи за крипто бот, наидов Coinrule. Прекрасно!“
Пит

Планирајте го совршеното правило за автоматско тргување

Дали го следевте патоказот на Bitcoin Cash во 2019 година? Користете Coinruleстратегија за тргување за да останете во тек со она што се случува на пазарите! Coinruleалатката работи веднаш

Изградба на стратегија

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашето правило

Безбедно тргувајте на Bittrex

Нашите клиенти можат да се акумулираат на Bittrex со додадени техники за следење секој ден. Со Coinrule не ви останува ниту еден момент да бидете на ваша опасност. CoinruleАвтоматските занаети на се развиени за да ве заштитат!

Изградба на стратегија

Изградете своја сопствена трговска машина и поставете ги вашите нарачки BCH

CoinruleТимот на 's има победнички перформанси во индустријата и знае како да купува и продава BCH на Bittrex итн. Научивме како да ги совладаме пазарите со текот на годините!

Изградба на стратегија

Создадете трговски системи засновани на показатели за воен степен

Coinruleбезбедноста е имплементирана за најдобра можна заштита. Не мора да давате права за повлекување на Bittrex. Coinrule не може да ги внесете вашите средства ниту еден ден. Ние го складираме вашиот API-клуч со врвна безбедност на дистрибуирани сервери. Секогаш можете да управувате со вашите монети со Coinrule на размена, безопасно.

Активирајте ботови кога се менува подот за тргување Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате планови сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, одредувајте автоматизирани стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda