Тргувајте со Litecoin LTC на Bittrex

Дизајнирајте ја вашата автоматска трговија и оставете ја да работи за вас, на Bittrex и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
популарни Размени
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е безбедно решение кое им помага на трговците со криптовалути да изградат машини за тргување без да треба да структурираат ниту една линија на код“.
Мартон

Стартувајте нарачки, без прекини

Coinrule го испорачува најдобриот и најпријателскиот автоматизиран робот за тргување. Со Coinrule можете да започнете сопствено правило засновано на LTC и да дозволите да работи автоматски на најдобрите крипто централи како Bittrex. Тоа е Ако-Ова-Тогаш-Тоа за автоматизирани крипто-ботови што ви овозможува да ги искористите сите можности на пазарот.

Изградете правила

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно купувајте/продавајте на Bittrex

Coinrule ги задоволува пазарните потреби на сите видови инвеститори и трговци. Лесно тестирајте го и стартувајте го вашето автоматско тргување за неколку минути на Bittrex. Едноставно акумулирајте, заштитете го вашето портфолио и победи го пазарот без да испуштите ниту една можност.

Изградете правила

Развијте свој метод на тргување и купувајте и продавајте LTC

Дури и во денови на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да бидат дел од степенот на нестабилност што може да овозможи привлечни можности. Купете ги монетите што се намалуваат и продавајте ги оние што растат, можете да се справите со овие потези на пазарот со извршување на вашите нарачки користејќи крипто бот. Работењето на вашиот крипто капитал никогаш не било толку едноставно!

Изградете правила

Модел правила засновани на безбедни индикатори

Дали некогаш сте се запрашале како да го автоматизирате вашиот нов трговски систем, но немате способности за кодирање? Coinrule се заснова на системот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, ние испорачуваме апликација погодна за корисниците и многу анализи кои ќе ви овозможат да ја изградите вашата прва стратегија на Bittrex.

Активирајте корелации кога се менува пазарот на алткоини Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање стратегии веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, поставете стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda