Тргувајте со Omisego OMG на Bittrex

надминете го пазарот користејќи дневно тргување на Bittrex и остварите профит со OMG во рок од неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
мејнстрим берзи
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е безбедна машина која им дозволува на трговците со криптовалути да градат алатки за тргување без да треба да структурираат ниту една линија код.
Симон

Стартувајте автоматски правила за крипто

Coinrule обезбедува најкорисна и најпријатна апликација за криптовалути. Со Coinrule можете да програмирате сопствен метод на тргување базиран на OMG и да дозволите да работи автоматски на најчестите крипто-размени како Bittrex. Тоа е Ако-Ова-Тогаш-Тоа за тргување со криптовалути што ви дозволува да фатите многу можности на пазарот.

Креирај Бот

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата стратегија

Безбедно купувајте/продавајте на Bittrex

Coinrule ги задоволува пазарните потреби на различни видови инвеститори и трговци. Лесно анализирајте го и стартувајте го вашето автоматско тргување за неколку минути на Bittrex. Едноставно тргувајте, заштитете го вашето портфолио и врвете го пазарот без да изгубите ниту една можност.

Креирај Бот

Создадете свој модел за тргување и купувајте и продавајте OMG

Дури и во време на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да покажат тип на нестабилност што може да обезбеди вредни можности. Купете ги монетите што се лизгаат и продавајте ги оние што растат, можете да ги искористите овие потези на пазарот со извршување на вашите нарачки користејќи правило за автоматско тргување. нарачките вашиот крипто капитал никогаш не бил толку моментален!

Креирај Бот

Правила за дизајн врз основа на индикатори за воено одделение

Дали некогаш сте се запрашале како да го автоматизирате вашиот план за тргување, но немате искуство со кодирање? Coinrule се заснова на режимот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, предлагаме решение погодно за корисникот и многу упатства кои ќе ви овозможат да го обликувате вашиот прв план за тргување на Bittrex.

Активирајте роботи кога се менува крипто просторот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање стратегии токму сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, развивајте стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda