Ракувајте со вашиот паричник и паметно извлечете профит со алткоини Coinrule

Победете го пазарот користејќи дневно тргување на Coinbase Pro и заработете профит со ZRX за неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедна размена
најдобро
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисна апликација, би сакал да ја открив порано“.
Jon

Развијте го идеалниот бот за тргување

Coinrule го прави автоматизираниот крипто-бот толку брз како IFTTT. Секој клиент ќе може брзо да постави своја сопствена програма за тргување без вештини за код. Едноставна и корисна алатка ќе ги достигне барањата на секој трговец со крипто, така што веќе нема да се пропушти ниту еден шут на пазарот на алткоин.

Создадете правило

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашето правило

Безбедно управување на Coinbase Pro

Можете лесно да управувате во секое време со вашите автоматизирани стратегии од унифицирана инструмент табла поврзана со Coinbase Pro и таму ќе ги прегледате сите значајни информации за вашата инвестициска машина. Имате целосна контрола врз вашето богатство, Coinrule нема дозвола да ги премести вашите средства од вашата сметка. Вашето уверување е нашата врвна итност!

Создадете правило

Моделирајте ја вашата сопствена техника за тргување и tradeZRX

Проверете ја нашата демо размена со виртуелна распределба за целосно безбедно тестирање на вашите автоматски стратегии во реални пазарни околности без ризик за вашето богатство. Можете да ја поставите вашата стратегија за тргување за да ја направите поефикасна. Пазарните услови често се трансформираат, така што приспособливоста е важна потреба и Coirule е посветена да ги исполни највисоките услови од секој инвеститор.

Создадете правило

Планирајте автоматски занаети врз основа на паметни индикатори

0x има многу извонреден патоказ за 2019 година, ажурирањата може да се објавуваат во секое време и цената може да се промени кога најмалку очекувате бидејќи Coinbase Pro е отворен 24/7. Автоматското тргување ве поддржува да ги фатите најдобрите можности без да пропуштите ниту една трговија. Создадете правило со Coinrule сега!

Активирањето crypto trading botе кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате планови сега

Добијте бесплатни трговски сигнали, креирајте правила и управувајте со вашата распределба за 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda