Тргувајте Aeternity AE на HitBTC

Направете го вашиот трговски систем и оставете го да работи за вас, на HitBTC и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
паметни размени
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е паметна машина која им дозволува на трговците со криптовалути да градат крипто-ботови за тргување без да треба да пишуваат ниту една линија код“.
Pablo

Стартувајте автоматски крипто-бот

Coinrule го нуди најефективниот и најпријателскиот автоматизиран робот за тргување. Со Coinrule можете да изградите сопствен метод за тргување базиран на AE и да дозволите да работи автоматски на различни крипто-размени како HitBTC. Тоа е Ако-Ова-Тогаш-Тоа за автоматско тргување што ви дозволува да фатите многу можности на пазарот.

Трговија сега

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата нарачка

Безбедно купувајте/продавајте на HitBTC

Coinrule ги задоволува потребите на многу видови инвеститори и трговци. Лесно анализирајте го и стартувајте го вашето автоматско тргување за неколку минути на HitBTC. Едноставно поставете ги вашите нарачки, заштитете го вашето портфолио и победи го пазарот без да изгубите ниту една можност.

Трговија сега

Дизајнирајте сопствен трговски систем и купувајте и продавајте AE

Дури и во периоди на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да покажат мерка на нестабилност што може да овозможи профитабилни можности. Купете ги монетите што паѓаат и продавајте ги оние што се појавуваат, можете да ги искористите овие промени на цените со извршување на вашите нарачки со помош на бот за тргување. тргува вашиот крипто капитал никогаш не бил толку брз!

Трговија сега

Развијте правила врз основа на најдобрите показатели

Дали некогаш сте се запрашале како да го автоматизирате вашиот нов трговски систем, но немате вештини за кодирање? Coinrule се заснова на стилот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, ние испорачуваме апликација погодна за корисниците и многу модели кои ќе ви овозможат да го развиете вашиот прв план за тргување на HitBTC.

Активирајте роботи кога ќе се промени пазарот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате планови токму сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, плански стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda