Инвестирајте во Binance Coin како професионалец на HitBTC

Направете ја вашата нарачка и оставете ја да работи за вас, на HitBTC и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
Размени за воено одделение
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Фасцинантно е да можам сам да дефинирам автоматизирана поставка за крипто бот“.
Claudio

Изградете правила за автоматско тргување, веднаш

ICO-то на Binance Coin и Bull Run за 2017 година направија >120x приноси за инвеститорите за дигитални пари. Како можете да се осигурате дека нема да го испуштите следниот митинг? Ова е кога Coinrule влегува во игра! Купете/продавајте Binance монета на HitBTC и секогаш максимизирајте ги вашите приноси!

Креирај Бот

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашето правило

Безбедно управувајте со HitBTC

Патоказот на Binance Coin за 2019 година има голем потенцијал! Но, како да знаете кога да профитирате на HitBTC? Ова е кога Coinrule се појавува! Ве тераме да лансирате сопствени трговски системи. Не треба да развивате ниту една линија код! Coinrule е првата лесна за употреба платформа за тргување за крипто-пазарот!

Креирај Бот

Создадете свој метод на тргување и акумулирајте BNB

Членовите на заедницата имаат две барања: обезбедување на нивните инвестиции и возење на нивните снимки од месечината. Coinrule може да им овозможи на стрелците на Месечината да ја постигнат оваа намера ефикасно. Започнете ги вашите автоматски стратегии за неколку минути и тргувајте со BNB на HitBTC 24/7. Размени како HitBTC љубов Coinrule поради ликвидноста што ја обезбедуваме. Тргувајте со алгоритми за купување/продавање Coinrule веднаш!

Креирај Бот

Дизајнирајте автоматски занаети врз основа на најпознатите индикатори

Нашите безбедносни техники се конципирани за максимална контрола. Членовите на заедниците можат да тргуваат со ботови на нашата демо размена денес, како да е HitBTC. Не ни се потребни правата за повлекување на HitBTC. Не можеме да пристапиме до вашата криптовалута преку клучевите API што ги обезбедуваат нашите трговци. АПИ клучевите се чуваат со најдобра безбедност.

Активирајте корелации кога пазарот се менува Врз основа на најперспективните индикатори
Не е побаран код Едноставно како IFTTT
Управувајте со нестабилноста Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање правила веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, одредувајте правила и управувајте со вашето портфолио 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda