Дневно тргување на HitBTC со Dogecoin

Развијте го вашиот систем за тргување и оставете го да работи за вас, на HitBTC и многу други.

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
популарни Размени
врвни
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Одличен, автоматски крипто-бот направен лесен, за сите видови инвеститори“.
Pablo

Моделирајте ефикасен план за автоматско тргување

Дали некогаш сте се обиделе да започнете дигитални налози за пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате купувањето/продавањето на Dogecoin на HitBTC? Воведување Coinrule! Coinrule е алатка за нарачки што им овозможува на корисниците да започнат автоматски правила за крипто без програмирање! Автоматизирајте ги сите ваши купувања/продажби на дигитални пари со единствената алатка за крипто тргување што ви треба!

Дознај повеќе

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата нарачка

Безбедно тргувајте со HitBTC

Се сеќавате кога пазарите се појавија 90 пати и повеќе? Дали сакавте да имате инвестирано во Dogecoin на HitBTC во тоа време? Coinrule ви дозволува да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Најпрофесионалните членови на заедницата градат крипто-ботови. Започнете со Coinrule денес да управувате со вашите монети DOGE во секој момент.

Дознај повеќе

Планирајте го вашиот сопствен метод на тргување и тргувајте со DOGE

Најистакнатите проекти за дигитални пари, како што е Dogecoin, напредуваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сакавте да ги поставите вашите нарачки DOGE, DOGE или DOGE? Дали сте веќе на HitBTC? Сега е време да дознаете повеќе, да го доведете вашето купување-продажба на дигитални пари на следниот чекор Coinrule!

Дознај повеќе

Изградете стратегии засновани на безбедни индикатори

Некакви прашања? Кажи здраво на CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата безбедност за вашето купување/продажба, како ги чуваме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до HitBTC и кои планови за тргување ви се потребни за да профитирате Dogecoin. Започнете со бот со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирајте стратегии кога се менува пазарот на алткоин Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате планови сега

Добијте бесплатни трговски сигнали, креирајте трговски системи и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda