Инвестирајте во NEM како експерт за HitBTC

надминете го пазарот користејќи дневно тргување на HitBTC и остварувајте профит со NEM за неколку секунди

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
безбедна размена
гарантира
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Фасцинантно е да можам сам да воспоставам автоматизирана поставка за крипто бот“.
Тони

Стартувајте ги плановите за тргување, веднаш

NEM ICO и Bull Run за 2017 година постигнаа >70x резултати за крипто ентузијастите за дигитални пари. Како можете да бидете сигурни дека нема да го испуштите следниот митинг? Ова е кога Coinrule влегува во игра! Купете/продавајте NEM на HitBTC и секогаш максимизирајте ги вашите резултати!

Дознај повеќе

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата стратегија

Безбедно управувајте со HitBTC

Патоказот на NEM за 2019 година содржи многу можности! Но, како да знаете кога да профитирате на HitBTC? Ова е кога Coinrule се појавува! Ние ви дозволуваме да ги програмирате вашите сопствени нарачки. Не треба да смислите ниту една линија код! Coinrule е првиот лесен за употреба интерфејс за тргување за крипто-пазарот!

Дознај повеќе

Дизајнирајте свој модел за тргување и акумулирајте NEM

Клиентите имаат две барања: заштита на нивните инвестиции и максимизирање на нивната добивка. Coinrule може да ги натера стрелците на месечината да ја постигнат оваа цел како гуру. Дизајнирајте ги вашите автоматски стратегии за неколку минути и тргувајте со NEM на HitBTC 24/7. Размени како HitBTC љубов Coinrule поради ликвидноста што ја обезбедуваме. Креирајте Правило за купување/продажба на Coinrule веднаш!

Дознај повеќе

Развијте автоматски занаети врз основа на паметни индикатори

Нашите машини за следење се конципирани за максимална контрола. Трговците можат да започнат на нашата демо размена денес, како да е HitBTC. Не ни се потребни правата за повлекување на HitBTC. Не можеме да пристапиме до вашата криптовалута преку клучевите API што ги обезбедуваат нашите трговци. АПИ клучевите се чуваат со најдобар мониторинг.

Активирајте роботи кога ќе се промени пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Не е побаран код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање стратегии веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, плански правила и управувајте со вашето портфолио 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda