Дневно тргување на HitBTC со Verge

Надминете го пазарот со користење на дневно тргување на HitBTC и остварувајте профит со XVG за неколку минути

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедна размена
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Одличен, автоматизиран бот е лесен, за сите нивоа на корисници“.
Ласло

Создадете автоматизиран бот

Дали некогаш сте се обиделе да започнете системи за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го роботизирате Verge инвестирањето на HitBTC? Внесете Coinrule! Coinrule е машина за трговски системи што им дозволува на корисниците да започнат автоматски план за тргување без кодирање! Роботизирајте ги сите ваши инвестиции за дигитални пари со единствениот софтвер за крипто тргување што ви треба!

Креирајте автоматски правила

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата нарачка

Безбедно тргувајте со HitBTC

Се сеќавате кога пазарите скокнаа 150 пати и повеќе? Дали сакавте да сте инвестирале во Verge на HitBTC во тоа време? Coinrule ви помага да ја искористите секоја прилика дури и додека спиете! Најнапредните клиенти создаваат ботови. Тргувајте со ботови со Coinrule денес да управувате со вашите монети XVG на секои 24 часа.

Креирајте автоматски правила

Планирајте ја вашата сопствена шема за тргување и тргувајте XVG

Најпрофесионалните проекти за дигитални пари, како што е Verge, скокаат напред на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сакавте да ги нарачате вашите нарачки XVG, XVG или XVG? Дали сте веќе на HitBTC? Сега е време да изградите правила, да го доведете вашето тргување со дигитални пари на следното ниво Coinrule!

Креирајте автоматски правила

Изградете стратегии засновани на паметни индикатори

Некакви прашања? Еве доаѓа CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата контрола за купување/продажба, како ги чуваме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до HitBTC и кои правила за автоматско тргување ви се потребни за да профитирате на работ. Изградете стратегија со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирањето crypto trading botе кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање нарачки токму сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, развивајте трговски системи и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda