Дневно тргување на HitBTC со ZCash

Шампионирајте ги движењата на пазарот, дневно тргување на HitBTC и тргувајте со ZEC како професионалец. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедно Размени
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Одличен, автоматски систем за тргување олеснет, за сите класи на клиенти“.
Симон

Моделирајте ги правилата за автоматско тргување, веднаш

Дали некогаш сте се обиделе да креирате системи за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате инвестирањето на ZCash на HitBTC? Еве доаѓа Coinrule! Coinrule е систем за трговски системи што им овозможува на корисниците да креираат автоматизиран систем без да бидат научник за податоци! Автоматизирајте ги сите ваши инвестиции во дигитални пари со единствената платформа за тргување со крипто што ви треба!

Тргувајте со ботови

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$1750 . 00

Тестирајте ја вашата автоматска трговија

Безбедно тргувајте со HitBTC

Се сеќавате кога пазарите се зголемија за 90 пати и повеќе? Дали сакавте да имате инвестирано во ZCash на HitBTC во тоа време? Coinrule ви дозволува да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Алатки за дизајнирање на хардкор крипто ентузијасти. Започнете со бот со Coinrule денес да управувате со вашите монети ZEC во секој момент.

Тргувајте со ботови

Планирајте ја вашата сопствена стратегија за тргување и tradeZEC

Најнапредните проекти за дигитални пари, како што е ZCash, се развиваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сте сакале да ги поставите вашите нарачки ZEC, ZEC или ZEC? Дали сте веќе на HitBTC? Сега е време да започнете да креирате правило, да ги доведете вашите дигитални пари за купување/продавање на напредно ниво со Coinrule!

Тргувајте со ботови

Изградете стратегии засновани на сигурни индикатори

Некакви прашања? Воведување CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашето ослободување од ризик за купување-продажба, како ги држиме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до HitBTC и какви нарачки ви се потребни за да профитирате ZCash. Започнете да тргувате со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирајте стратегии кога се менува подот за тргување Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате правила веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, поставете системи за тргување и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda