Купете/продавајте Ethereum како искусен трговец на Kraken

Победете го подот за тргување, дневно тргување на Kraken и тргувајте со ETH како професионалец. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најдобрите Размени
најдобро
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Откако барав машински решенија, наидов Coinrule. Зачудувачки!“
Пит

Дизајнирајте исклучителен крипто бот

Дали го следевте патоказот на Ethereum во 2019 година? Користете Coinruleстратегија за тргување за да останете во тек со она што се случува на пазарите! Coinruleапликацијата одново и одново работи

Креирајте автоматски правила

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата нарачка

Безбедно тргувајте на Кракен

Нашите клиенти можат да се акумулираат на Kraken со дополнителни безбедносни машини во секое време. Со Coinrule во никој случај не сте оставени да бидете на ваша опасност. CoinruleАвтоматските занаети на се развиени за да ве заштитат!

Креирајте автоматски правила

Развијте свој метод на тргување и поставете ги вашите нарачки ETH

CoinruleТимот на 's има победнички перформанси во индустријата и знае како да купува и продава ETH на Kraken итн. Со текот на годините усовршивме како да ги освоиме пазарите!

Креирајте автоматски правила

Моделирајте системи за тргување врз основа на мејнстрим индикатори

CoinruleКонтролата на е имплементирана за најдобра можна заштита. Не мора да давате права за повлекување на Kraken. Coinrule не може да ги внесете вашите средства во секое време. Ние го складираме вашиот API-клуч со врвна контрола на дистрибуирани сервери. Секогаш можете да управувате со вашите монети со Coinrule на Exchange, во безбедна средина.

Активирајте механизми кога се менува пазарот на алткоин Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање на автоматски занаети сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, развивајте автоматизирани стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda