Тргувајте со Ѕвездената XLM на Кракен

Изградете го вашиот план и оставете го да работи за вас, на Кракен и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
Размени за воено одделение
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е врвно решение кое им дозволува на трговците со криптовалути да градат крипто-ботови за тргување без да мораат да запишуваат ниту една линија код.
Лари

Направете нарачки, веднаш

Coinrule го нуди најефективниот и најпријателскиот автоматизиран робот за тргување. Со Coinrule можете да изградите сопствен метод за тргување базиран на XLM и да дозволите да работи автоматски на повеќе крипто-размени како Kraken. Тоа е Ако-Ова-Тогаш-Тоа за автоматско тргување што ви дозволува да искористите многу можности на пазарот.

Трговија сега

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата стратегија

Безбедно купувајте/продавајте на Kraken

Coinrule ги исполнува барањата на многу видови инвеститори и трговци. Лесно тестирајте го и стартувајте го вашето автоматско тргување за неколку минути на Kraken. Едноставно поставете ги вашите нарачки, заштитете го вашето портфолио и победи го пазарот без да изгубите ниту една можност.

Трговија сега

Направете сопствен трговски систем и купувајте и продавајте XLM

Дури и во периоди на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да покажат мерка на нестабилност што може да овозможи профитабилни можности. Купете ги монетите што паѓаат и продавајте ги оние што се појавуваат, можете да се справите со овие движења на цените со извршување на вашите нарачки користејќи автоматски систем за тргување. Организирањето на вашиот крипто капитал никогаш не било толку лесно!

Трговија сега

Правила за дизајн врз основа на најпознатите индикатори

Дали некогаш сте се запрашале како да го автоматизирате вашиот нов трговски систем, но немате вештини за кодирање? Coinrule се заснова на формуларот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, ние испорачуваме апликација погодна за корисниците и многу модели кои ќе ви овозможат да го развиете вашиот прв план за тргување на Kraken.

Активирајте роботи кога ќе се промени пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање на автоматски занаети веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, дефинирајте стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda