Ребалансирајте го вашиот паричник и паметно извлечете профит со алткоини Coinrule

Надминете го пазарот со користење на дневно тргување на Kraken и остварувајте профит со USDT за неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најчесто користени Размени
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисна алатка, би сакал да ја открив порано“.
Ласло

Изградете нарачки, без прекини

Coinrule го прави автоматското тргување исто толку непосредно како IFTTT. Секој корисник ќе може брзо да постави своја сопствена програма за тргување без вештини за код. Едноставна и корисна алатка ќе ги достигне барањата на кој било трговец со крипто, така што веќе нема да се пропушти снимка на тргувањето.

Тргувајте со алгоритми

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата нарачка

Безбедно управувајте со Кракен

Можете лесно во секое време да ги дизајнирате вашите автоматизирани стратегии од унифицирана контролна табла поврзана со Kraken и таму ќе ги прегледате сите значајни информации за вашиот систем за тргување. Имате целосна контрола врз вашето богатство, Coinrule не е дозволено да ги отстрани вашите монети од вашата распределба. Вашето старателство е нашата врвна итност!

Тргувајте со алгоритми

Изградете своја сопствена техника за тргување и тргувајте со USDT

Размислете за користење на нашата Демо размена со виртуелен капитал за со максимална безбедност да ги тестирате вашите автоматски стратегии во реални пазарни услови без ризик за вашето богатство. Можете да ја поставите вашата стратегија за тргување за да ја направите поефикасна. Пазарните услови често се трансформираат, така што приспособливоста е важен услов и Coirule е посветена да ги исполни највисоките услови од секој инвеститор.

Тргувајте со алгоритми

Креирајте автоматски занаети врз основа на популарни индикатори

Tether има многу извонреден патоказ за 2019 година, ажурирањата може да се објавуваат во секој момент, а цената може да се намали или да се зголеми кога најмалку очекувате бидејќи Kraken работи 24/7. Автоматизиран бот за тргување ве поддржува да ги фатите најдобрите можности без да пропуштите ниту една трговија. Изградете стратегија со Coinrule сега!

Активирањето crypto trading botкога ќе се промени пазарот на алткоин Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање нарачки веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, поставки и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda