Дневно тргување на OKex со Chainlink

Планирајте ја вашата автоматска трговија и оставете ја да работи за вас, на OKex и многу други.

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
Размени за воено одделение
гарантира
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Одлична, автоматска стратегија за тргување олеснета, за сите различни трговци“.
Мартон

Изградете автоматски систем, веднаш

Дали некогаш сте се обиделе да дизајнирате дигитални налози за пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате Chainlink инвестирањето на OKex? Еве доаѓа Coinrule! Coinrule е систем за нарачки што им овозможува на корисниците да дизајнираат автоматизиран бот без докторат! Автоматизирајте ги сите ваши инвестиции во дигитални пари со единствениот бот за авто-тргување што ви треба!

Започни тргување

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно тргувајте на OKex

Се сеќавате кога пазарите пораснаа 150 пати и повеќе? Дали сакавте да сте инвестирале во Chainlink на OKex во тоа време? Coinrule ви помага да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Најдобрите корисници лансираат машини. Изградете правила со Coinrule денес за да управувате со вашите монети LINK на секои 24 часа.

Започни тргување

Направете сопствен трговски систем и tradeLINK

Најдобрите проекти за дигитални пари, како што е Chainlink, напредуваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сакавте да ги поставите вашите нарачки ЛИНК, ЛИНК или ЛИНК? Дали сте веќе на OKex? Сега е време да изградите стратегија, да ги доведете вашите дигитални пари за купување/продавање на професионално ниво Coinrule!

Започни тргување

Дизајнирајте стратегии засновани на најпознатите индикатори

Некакви прашања? Воведување CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашето ослободување од ризик за купување-продажба, како ги гарантираме вашите клучеви API, како можете да се поврзете Coinrule до OKex и кои правила за тргување ви се потребни за да профитирате Chainlink. Креирајте автоматски правила со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирањето crypto trading botкога ќе се промени пазарната динамика Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате стратегии веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, дефинирајте системи за тргување и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda