Совршена средина за тргување со ONT како професионалец на OKX

Совладајте го пазарот користејќи дневно тргување на OKex и остварувајте профит со ONT за неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
мејнстрим берзи
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисен генератор, би сакал да го открив порано“.
Лари

Создадете бот за тргување токму сега

Coinrule го прави автоматскиот крипто-бот подеднакво податлив како IFTTT. Секој клиент ќе може да постави свој систем за неколку минути без вештини за кодирање. Флексибилна и одлична алатка ќе ги достигне барањата на секој трговец со крипто, така што ниедна можност на пазарот повеќе нема да биде изоставена.

Изградба на стратегија

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно управување на OKex

Можете лесно да се справите во секое време со вашите автоматизирани стратегии од унифицирана апликација поврзана со OKex и таму ќе ги прегледате сите значајни информации за вашиот уредувач на стратегија. Имате целосна контрола врз вашите криптовалути, Coinrule не можете да ги извадите вашите средства од вашето портфолио. Вашата безбедност е наша врвна привилегија!

Изградба на стратегија

Дизајнирајте ја вашата сопствена шема за тргување и tradeONT

Пробајте ја нашата Демо размена со виртуелно портфолио за безбедно да ги тестирате вашите автоматски стратегии во реални симулации на пазарот без ризик за вашите криптовалути. Можете да ја дефинирате вашата трговска стратегија за да ја направите попрофитабилна. Условите на пазарот често се трансформираат, така што флексибилноста е важно барање и Coirule е посветена да ги исполни највисоките услови од секој инвеститор.

Изградба на стратегија

Развијте автоматски занаети засновани на индикатори за воено одделение

Онтологијата има многу импресивен патоказ за 2019 година, нови информации може да се објават одеднаш, а цената може да се зголеми или намали кога најмалку очекувате бидејќи OKex тргува 24/7. Крипто бот ви овозможува да фатите каква било можност без да игнорирате ниту една трговија. Започнете со тргување со Coinrule сега!

Активирајте стратегии кога ќе се промени пазарната динамика Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате трговски системи денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, градење правила и управувајте со вашата распределба за 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda