Купете/продавајте го Stellar како гуру на OKex

Шампионирајте во крипто просторот, дневно тргување на OKex и тргувајте со XLM како професионален трговец. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најпознатите берзи
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Откако барав нови платформи за крипто бот, наидов Coinrule. Победа!“
Ким

Изградете крипто бот токму сега

Дали го следевте патоказот на Stellar во 2019 година? Користете Coinruleстратегија за тргување за да останете во тек со она што се случува на пазарите! Coinruleгенераторот работи без прекини

Тргувајте со ботови

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата автоматска трговија

Безбедно тргувајте на OKex

Нашите клиенти можат да се акумулираат на OKex со додадени стратегии за мониторинг без престан. Со Coinrule не ви останува ниту еден момент да бидете на вашата можност. CoinruleАвтоматизираните нарачки на се создадени за да ве заштитат!

Тргувајте со ботови

Направете сопствен трговски систем и поставете ги вашите нарачкиXLM

CoinruleТимот на 's има историја на индустријата и знае како да купува и продава XLM на OKex, итн. Со текот на годините усовршивме како да ги освоиме пазарите!

Тргувајте со ботови

Дизајнирајте системи за тргување врз основа на најчесто користените индикатори

CoinruleБезбедноста на е конципирана за најдобра можна контрола. Не мора да давате права за повлекување на OKex. Coinrule не може да ги премести вашите средства во ниту еден момент. Ние го складираме вашиот API-клуч со воена безбедност на дистрибуирани сервери. Секогаш можете да управувате со вашите монети со Coinrule на Портфолио, безбедно.

Активирајте ботови кога пазарот се менува Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате правила уште денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, одредувајте автоматизирани стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda