Тргувајте со Tether USDT на OKex

Совладајте го пазарот користејќи дневно тргување на OKex и остварите профит со USDT во рок од неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедна размена
воено-одделение
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е напреден асистент кој им дозволува на трговците со криптовалути да градат крипто-ботови за тргување без да мора да кодираат ниту една линија код.
Лари

Развијте исклучителен бот за тргување

Coinrule обезбедува најкорисна и најпријатна апликација за криптовалути. Со Coinrule можете да програмирате сопствен метод на тргување базиран на USDT и да дозволите да работи автоматски на повеќе крипто-размени како OKex. Тоа е ако-тоа-тогаш-тоа за тргување со криптовалути што ви дозволува да искористите многу можности на пазарот.

Трговија сега

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно купувајте/продавајте на OKex

Coinrule ги исполнува барањата на различни видови инвеститори и трговци. Лесно тестирајте го и стартувајте го вашето автоматско тргување за неколку минути на OKex. Едноставно тргувајте, заштитете го вашето портфолио и врвете го пазарот без да изгубите ниту една можност.

Трговија сега

Моделирајте го вашиот сопствен модел за тргување и купувајте и продавајтеUSDT

Дури и во време на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да покажат вид на нестабилност што може да обезбеди вредни можности. Купете ги монетите што се лизгаат и продавајте ги оние што растат, можете да ги искористите овие промени со извршување на вашите нарачки со помош на крипто-бот. Организирањето на вашиот крипто капитал никогаш не било толку лесно!

Трговија сега

Планирајте правила засновани на паметни индикатори

Дали некогаш сте се запрашале како да го автоматизирате вашиот план за тргување, но немате вештини за кодирање? Coinrule се заснова на формуларот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, предлагаме решение погодно за корисникот и многу упатства кои ќе ви овозможат да го обликувате вашиот прв план за тргување на OKex.

Активирајте роботи кога ќе се промени пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате трговски системи сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, дефинирајте стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda