Инвестирајте во Трон како професионалец на OKex

Направете ја вашата трговија и оставете ја да работи за вас, на OKex и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
паметни размени
врвни
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Фасцинантно е да можам сам да планирам средина за автоматско крипто бот“.
Симон

Стартувајте автоматизирани стратегии за тргување

Tron ICO и Bull Run за 2017 година направија >120x враќање за членовите на заедницата со дигитални пари. Како можете да се осигурате дека нема да се откажете од следниот митинг? Ова е кога Coinrule се појавува! Купете/продајте го Tron на OKex и секогаш максимизирајте ги вашите приноси!

Тргувајте со алгоритми

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата автоматска трговија

Безбедно управување на OKex

Патоказот на Трон за 2019 година има голем потенцијал! Но, како да знаете кога да профитирате на OKex? Ова е кога Coinrule станете корисни! Ве тераме да започнете свои стратегии за тргување. Не треба да развивате ниту една линија код! Coinrule е првата платформа за тргување базирана на IFTTT за крипто-пазарот!

Тргувајте со алгоритми

Дизајнирајте свој метод на тргување и акумулирајте TRX

Корисниците имаат две обврски: да ги заштитат своите средства и да ги возат своите снимки од месечината. Coinrule може да им дозволи на стрелците на Месечината да ја постигнат оваа намера како професионален трговец. Дизајнирајте ги вашите автоматски стратегии за неколку минути и тргувајте со TRX на OKex без прекини. Размени како OKex љубов Coinrule поради ликвидноста што ја обезбедуваме. Создадете Правило за инвестирање Coinrule денес!

Тргувајте со алгоритми

Развијте автоматски занаети врз основа на најдобрите показатели

Нашите безбедносни техники се развиени за максимално отстранување на ризик. Вљубениците во крипто може да започнат со нашата демо размена веднаш, како да е OKex. Не ни требаат права за повлекување на OKex. Не можеме да ја внесеме вашата криптовалута преку клучевите API што ги обезбедуваат нашите трговци. API клучевите се чуваат со супериорна безбедност.

Активирајте корелации кога се менуваат движењата на пазарот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е побаран код Едноставно како IFTTT
Управувајте со нестабилноста Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате трговски системи токму сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, правила и управувајте со вашето портфолио 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda