Дневно тргување на Poloniex со 0x

Совладајте го пазарот користејќи дневно тргување на Poloniex и заработете профит со ZRX за неколку минути

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
најчесто користени Размени
најдобро
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Одличен, автоматски крипто-бот е лесен, за сите видови крипто ентузијасти“.
Лари

Креирајте правила за тргување, веднаш

Дали некогаш сте се обиделе да лансирате системи за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да роботизирате 0x купување-продажба на Poloniex? Проверете Coinrule! Coinrule е уредник на трговски системи кој им дозволува на корисниците да лансираат автоматизирани правила за тргување без ракетна наука! Роботизирајте ги сите ваши купување-продажби на дигитални пари со единствениот криптотрговец што ви треба!

Дознај повеќе

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно тргувајте на Poloniex

Се сеќавате кога пазарите се зголемија за 90 пати и повеќе? Дали сакавте да инвестирате во 0x на Poloniex во тоа време? Coinrule ви дозволува да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Најпаметните сопственици програмираат крипто-ботови. Започнете со бот со Coinrule денес да управувате со вашите монети ZRX во секој момент.

Дознај повеќе

Изградете своја сопствена техника за тргување и тргувајте со ZRX

Најпобедничките проекти за дигитални пари, како што е 0x, работат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сте сакале да ги нарачате вашите нарачки ZRX, ZRX или ZRX? Дали сте веќе на Poloniex? Сега е време да започнете да креирате правило, со што инвестирате во дигитални пари до следната фаза Coinrule!

Дознај повеќе

Креирајте стратегии засновани на популарни индикатори

Некакви прашања? Внесете CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата заштита за вашето тргување, како ги складираме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до Poloniex и какви нарачки ви се потребни за да добиете профит 0x. Започнете со тргување со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирајте стратегии кога се менуваат движењата на пазарот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање трговски системи веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, воспоставете трговски системи и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda