Тргувајте со Dogecoin DOGE на Poloniex

Победете го крипто просторот, дневно тргување на Poloniex и лесно тргувајте со DOGE. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најдобрите Размени
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
"Coinrule е безбедна машина која им помага на трговците со криптовалути да градат ботови за тргување без да треба да пишуваат ниту една линија код.
Роберт

Изградете автоматизиран систем

Coinrule ги претставува најмоќните и најпогодни за корисниците crypto trading bot. Со Coinrule можете да започнете сопствено правило засновано на DOGE и да дозволите да работи автоматски на многу крипто централи како Poloniex. Тоа е Ако-Ова-Тогаш-Тоа за системи за автоматско тргување што ви овозможува да ги фатите сите можности на пазарот.

Стартувајте бот

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно купувајте/продавајте на Poloniex

Coinrule ги задоволува потребите на мешаните типови на инвеститори и трговци. Лесно анализирајте го и стартувајте го вашето автоматско тргување за неколку минути на Poloniex. Едноставно земете профит, заштитете го вашето портфолио и надминете го пазарот без да испуштите ниту една можност.

Стартувајте бот

Моделирајте ја вашата сопствена стратегија за тргување и купувајте и продавајте DOGE

Дури и во сезони на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да имаат некаква нестабилност што може да понуди значителни можности. Купете ги монетите што се лизгаат и продавајте ги тие што пумпаат, можете да ги искористите овие промени на пазарот со извршување на вашите нарачки користејќи крипто бот. Управувањето со вашиот крипто капитал никогаш не било толку податливо!

Стартувајте бот

Планирајте правила засновани на мејнстрим индикатори

Дали некогаш сте се запрашале како да ја роботизирате вашата стратегија за тргување, но немате експертиза за кодирање? Coinrule се заснова на практиката Ако-Ова-Тогаш-Тоа, ви претставуваме кориснички интерфејс и многу шаблони кои ќе ви овозможат да ја извршите вашата прва стратегија на Poloniex.

Активирајте корелации кога пазарот се менува Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате занаети токму сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, воспоставете стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda