Ребалансирајте го вашиот паричник и паметно извлечете профит со алткоини Coinrule

надминете го пазарот користејќи дневно тргување на Poloniex и остварувајте профит со ETH во рок од неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедна размена
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисна паметна алатка, би сакал да ја открив порано“.
Роберт

Планирајте план за автоматско тргување сега

Coinrule го прави автоматскиот крипто-бот исто толку едноставен како IFTTT. Секој клиент ќе може брзо да постави своја сопствена програма за тргување без вештини за код. Непосредна и корисна алатка ќе ги достигне барањата на секој трговец со крипто, така што веќе нема да се пропушти ниту една динамика на пазарот.

Тргувајте со алгоритми

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата стратегија

Безбедно управувајте со Poloniex

Можете лесно да ги ребалансирате во секое време вашите автоматизирани стратегии од унифицирана апликација поврзана со Poloniex и таму ќе ги прегледате сите значајни информации за вашиот уредувач на стратегија. Имате целосна контрола врз вашето богатство, Coinrule не е дозволено да ги извади вашите средства од вашето портфолио. Вашата безбедност е нашата врвна итност!

Тргувајте со алгоритми

Изградете своја сопствена техника за тргување и тргувајте ETH

Пробајте ја нашата Демо размена со виртуелно портфолио за безопасно да ги тестирате вашите автоматски стратегии во симулации на реален пазар без ризик за вашето богатство. Можете да ја поставите вашата трговска стратегија за да ја направите попрофитабилна. Условите на пазарот често се трансформираат, така што флексибилноста е важно барање и Coirule е посветена да ги исполни највисоките услови од секој инвеститор.

Тргувајте со алгоритми

Креирајте автоматски занаети врз основа на паметни индикатори

Ethereum има многу извонреден патоказ за 2019 година, ажурирањата може да бидат објавени одеднаш и цената може да се зголеми или намали кога најмалку очекувате откако Poloniex тргува 24/7. Крипто бот ве поддржува да ги фатите најдобрите можности без да пропуштите ниту една трговија. Започнете да креирате правило со Coinrule сега!

Активирањето crypto trading botкога се менуваат движењата на пазарот Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате стратегии денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, одредувајте правила и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda