Дневно тргување на Poloniex со Monero

Надминете го пазарот на алткоини, дневно тргување на Poloniex и лесно тргувајте со XMR. Не е потребно кодирање.

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
најпознатите берзи
врвни
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Одличен, автоматски систем за тргување олеснет, за сите видови крипто ентузијасти“.
Означи

Моделирајте моќен крипто бот

Дали некогаш сте се обиделе да креирате системи за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате купувањето/продавањето на Monero на Poloniex? Воведување Coinrule! Coinrule е алатка за трговски системи која им овозможува на корисниците да креираат автоматски крипто бот без да бидат научник за податоци! Автоматизирајте ги сите ваши купувања/продажби на дигитални пари со единствената платформа за тргување со крипто што ви треба!

Тргувајте со ботови

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата стратегија

Безбедно тргувајте на Poloniex

Се сеќавате кога пазарите се зголемија за 90 пати и повеќе? Дали сакавте да сте инвестирале во Monero на Poloniex во тоа време? Coinrule ви дозволува да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Хардкор ходлерите дизајнираат алатки. Изградете правила со Coinrule денес да управувате со вашите монети XMR во секој момент.

Тргувајте со ботови

Планирајте ја вашата сопствена стратегија за тргување и tradeXMR

Најнапредните проекти за дигитални пари, како што е Monero, се развиваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сте сакале да ги нарачате вашите XMR, XMR или XMR? Дали сте веќе на Poloniex? Сега е време да изградите стратегија, да го доведете вашето купување-продажба на дигитални пари во следната фаза Coinrule!

Тргувајте со ботови

Изградете стратегии врз основа на најчесто користените индикатори

Некакви прашања? Кажи здраво на CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата безбедност за вашето купување/продажба, како ги држиме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до Poloniex и кои правила за автоматско тргување ви се потребни за да профитирате Monero. Креирајте автоматски правила со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирајте стратегии кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате трговски системи сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, одредувајте ги системите за тргување и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Liquid Bitpanda