Дневно тргување на Кракен со Биткоин Кеш

Планирајте го вашето правило и оставете го да работи за вас, на Кракен и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
популарни Размени
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Одлична, автоматска стратегија за тргување олеснета, за сите видови членови на заедницата“.
Jon

Направете автоматски план за тргување

Дали некогаш сте се обиделе да дизајнирате правила за тргување со дигитални пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го автоматизирате инвестирањето на Bitcoin Cash на Kraken? Внесете Coinrule! Coinrule е машина за правила за тргување која им овозможува на корисниците да дизајнираат автоматски крипто правила без докторат! Автоматизирајте ги сите ваши инвестиции во дигитални пари со единствениот бот за автоматско тргување што ви треба!

Започни тргување

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно тргувајте на Кракен

Се сеќавате кога пазарите пораснаа 150 пати и повеќе? Дали сакате да сте инвестирале во Bitcoin Cash на Kraken во тоа време? Coinrule ви помага да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Најдобрите трговци лансираат машини. Започнете со бот со Coinrule денес да управувате со вашите монети BCH на секои 24 часа.

Започни тргување

Изградете сопствен трговски систем и тргувајте BCH

Најдобрите проекти за дигитални пари, како што е Bitcoin Cash, напредуваат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сте сакале да ги поставите вашите нарачки BCH, BCH или BCH? Дали сте веќе на Кракен? Сега е време да започнете да креирате правило, со што тргувањето со дигитални пари ќе го доведете на повисоко ниво Coinrule!

Започни тргување

Креирајте стратегии засновани на безбедни индикатори

Некакви прашања? Еве доаѓа CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата контрола за купување/продажба, како ги гарантираме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до Kraken и кои стратегии за тргување ви се потребни за да профитирате Bitcoin Cash. Започнете да тргувате со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирањето crypto trading bots кога се менува крипто просторот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со промените на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате занаети токму сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, системи за тргување со растенија и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda