Инвестирајте во Tezos како професионалец на Bitfinex

Развивање автоматско вашиот трговија и нека се работи за вас, на Bitfinex и многу други.

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
Размени за воено одделение
чувствувате
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Фасцинантно е да можам сам да изградам алатка за автоматски систем за тргување“.
Лука

Моделирајте автоматски план за тргување сега

Tezos ICO и Bull Run за 2017 година направија повеќе од 120x враќање за крипто ентузијасти за дигитални пари. Како можете да бидете сигурни дека нема да го пропуштите следниот митинг? Ова е кога Coinrule влегува! Купете/продавајте Tezos на Bitfinex и секогаш максимизирајте ги вашите приноси!

Дознај повеќе

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно управување на Bitfinex

Патоказот на Тезос за 2019 година има многу потенцијал! Но, како да знаете кога да профитирате на Bitfinex? Ова е кога Coinrule влегува во игра! Ве тераме да започнете со вашите сопствени нарачки. Не треба да развивате ниту една линија код! Coinrule е првата платформа за тргување што-гледате-е-што-добивате за крипто-пазарот!

Дознај повеќе

Планирајте го вашиот сопствен метод на тргување и акумулирајте XTZ

Клиентите имаат две барања: заштита на нивната вредност и зголемување на нивните снимки од месечината. Coinrule може да им дозволи на стрелците на Месечината да ја постигнат оваа намера како гуру. Дизајнирајте ги вашите автоматски стратегии за неколку минути и тргувајте со XTZ на Bitfinex одново и одново. Размени како Bitfinex љубов Coinrule поради ликвидноста што ја обезбедуваме. Започнете со купување-продажба на ботови Coinrule денес!

Дознај повеќе

Изградете автоматски занаети врз основа на најпознатите индикатори

Нашите техники за следење се имплементирани за максимална заштита. Членовите на заедниците можат веднаш да започнат да создаваат правила на нашата демо размена, како да е Bitfinex. Не ни се потребни правата за повлекување на Bitfinex. Не можеме да ја допреме вашата криптовалута преку клучевите API што ги обезбедуваат нашите трговци. Копчињата API се зачувуваат со мониторинг од воено одделение.

Активирајте корелации кога се менува подот за тргување Врз основа на најперспективните индикатори
Не е побаран код Едноставно како IFTTT
Управувајте со нестабилноста Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате стратегии денес

Добијте бесплатни трговски сигнали, креирајте правила и управувајте со вашето портфолио 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda