Дневно тргување на Poloniex со Ethereum Classic

Освојте го пазарот користејќи дневно тргување на Poloniex и остварувајте профит со ETC за неколку минути

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
безбедна размена
воено-одделение
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Одличен, автоматски крипто-бот направен лесно, за сите класи на клиенти“.
Pablo

Планирајте правило за автоматско тргување токму сега

Дали некогаш сте се обиделе да започнете дигитални налози за пари и не успеавте? Дали некогаш сте се обиделе да го роботизирате Ethereum Classic купување/продавање на Poloniex? Кажи здраво на Coinrule! Coinrule е градител на нарачки што им дозволува на корисниците да лансираат автоматски план за тргување без ракетна наука! Роботизирајте ги сите ваши купувања/продажби на дигитални пари со единствениот криптотрговец што ви треба!

Дознај повеќе

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно тргувајте на Poloniex

Се сеќавате кога пазарите се зголемија за 90 пати и повеќе? Дали сакавте да имате инвестирано во Ethereum Classic на Poloniex во тоа време? Coinrule ви дозволува да ја искористите секоја можност дури и додека спиете! Најпаметните крипто ентузијасти програмираат крипто-ботови. Изградете стратегија со Coinrule денес да управувате со вашите монети ИТН во секој момент.

Дознај повеќе

Изградете своја сопствена техника за тргување и tradeETC

Најпобедничките проекти за дигитални пари, како што е Ethereum Classic, работат на нивниот патоказ за 2019 година. Дали сте сакале да ги поставите вашите нарачки ETC, ETC или ETC? Дали сте веќе на Poloniex? Сега е време да креирате автоматски правила, да го доведете вашето купување/продажба на дигитални пари на напредно ниво Coinrule!

Дознај повеќе

Креирајте стратегии засновани на паметни индикатори

Некакви прашања? Проверете CoinruleЦентарот за помош на! Прочитајте за нашата корица за вашето инвестирање, како ги складираме вашите API клучеви, како можете да се поврзете Coinrule до Poloniex и кои правила за тргување ви се потребни за да профитирате Ethereum Classic. Креирај бот со Coinrule и кажете ни ако имате какви било прашања!

Активирајте стратегии кога пазарот се менува Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате правила уште денес

Добијте бесплатни трговски сигнали, креирајте трговски системи и управувајте со вашиот паричник 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda